Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Nici bine n ai postat si ai deja 2 like uri. Hai las o in pl mea amice k nu mai tine... Vino sa ti dau niste depakine, argofan sa ti revii putin in simtiri :))
O sa fie un mare X.Unii mai penibili ca altii.La ce petarde si gloabe avem in lot ma mir ca suntem pe locul 5!
Am observat.Unicul lor scop in viata al acestor "refuzati de societate" este sa aiba cat mai multe conturi pe jesepe,cat mai multe comentarii si sa se prostitueze in fiecare zi pe paginile jesepeului.Nu exista articol unde sa nu fie astia 2(sau unul ca traiesc in simbioza),mai ales pe cele legate de Dinamo.
.)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) hopaaaaaaaaaaa.... SHOK ! USERUL CALINESCU LASA UN REPLY, IN PREMIERA MONDIALA !
bate la diferenta si mai mare. si de unde pana unde cezi tu ca va da dinamo vreun gol ? nu are cu cine, la meciul asta. este un 1 clasic, cu handicap.
Ma bucur sa vad k u si fratitu randoom, retardatii site ului sunteti prezenti la datorie. Get a life loserilor !
Felicitari potaie anal-fobeta in sfarsit recunosti ca generalul de securitate Lake a cumparat arbitri la Bistrita .
Balgradean / Nica, Rus, Luchin, Grigore / Filip, Curtean, Stanescu, Danciulescu / Alexe, Cristea
vaslui bate cu 2-1
IAR VA FACE TALNAR CEVA INOVATII ....!!! DINAMO POATE JUCA IN URMATORUL 11 CASTIGATOR: NAUMOVSKI NICA ; LUCHIN ; DANDEA; BURNEA ; STRATILA ; RUS ; DR GRIGORE ; CURTEAN; AXENTE ; ALEXE ; CU ACEST 11 SIGUR CASTIGAM ...!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.