Articol de Ovidiu Minea - Publicat marti, 22 aprilie 2008 00:00
Ionuţ Popa a declarat că focul aprins de suporterii ieşeni în peluza vasluiană la meciul de sîmbătă a fost un incident minor.
“Nu-i aspect de Comisie. Cu fumul de acolo, nu afumi nici şunca! A ieşit fum 3 secunde şi gata, mare scandal. La Buzău s-a intrat cu pistolul pe teren şi nimeni nu a mai zis nimic. Ar fi de rîsul curcilor să păţim ceva”.
Ionuţ Popa a declarat că focul aprins de suporterii ieşeni în peluza vasluiană la meciul de sîmbătă a fost un incident minor.
“Nu-i aspect de Comisie. Cu fumul de acolo, nu afumi nici şunca! A ieşit fum 3 secunde şi gata, mare scandal. La Buzău s-a intrat cu pistolul pe teren şi nimeni nu a mai zis nimic. Ar fi de rîsul curcilor să păţim ceva”.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!