Alte știri din fotbal
Rapid - Dinamo Kiev, amical de lux pentru giuleșteni în Austria
0
Universitatea Craiova a închis al cincilea transfer al verii! Contract pe trei ani + toate detaliile financiare
2
Rapid a anunțat oficial al 4-lea transfer al verii și a pornit furtuna: „Satelit. Luăm toate resturile”
0
Assad Al-Hamlawi, interviu pentru GSP » Ce spune despre transferul în străinătate, dar și care este cea mai mare frică a sa
0
Știri din fotbal internațional
Lamine Yamal agită spiritele: „Îl așteptăm la Barcelona cu brațele deschise”
0
Croatul care a jucat mulți ani în România crede că Ronaldo va fi eliminat de la Mondial: „Mai echipă”
0
Vești de la impresarul lui Enzo Fernandez: „Analizăm opțiunile”
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
0
Lifestyle
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
0
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Colecția de argintărie a lui Mihai Caraman, scoasă la licitație. Biografia ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Marea deschidere de pe A0 și A7. Autostrăzile pe care românii ar putea ...
Libertatea
Şi cine a prins buchetul miresei?
Deci cefere e favorita la SuperMamaliga, ptr.ca in cantonamentul " low cost " maninca sarmale pe ritm de muzica lautareasca! Daca il luati pe Costica Budescu si Alibec, mai ziceam! Asa, playout scrie pe voi!
Bah, voi nu traiti in Romania? Low cost in Poiana? Pai e mai scump decat oricare loc unde s-au dus restul prin Austria, Olanda, Slovenia, Polonia...... sunteti rupti de realitate :))))
Cine v-a pacalit ca in Poiana Brasov e „low-cost”??? :))) Credeti voi ca e mai ieftin decat un cantonament in Austria sau Germania? Va inselati.
Bravo, baieti! Ati pus-o de un cantonament traditional romanesc! Sa fie primit si cu noroc! :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.