Alte știri din fotbal
Fanii Universității, scandalizați de condițiile din București: „Când veniți la Cluj, vă descălcați!”
1
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Deschidere de scor în minutul 67
14
Golgheterul care a jucat la FCSB, Dinamo și Universitatea Craiova analizează lupta pentru titlu: „E momentul ca una dintre ele să fie iar campioană”
0
Bogdan Andone tremură pentru calificarea în play-off: „Nu cred că lipsa lui a fost problema”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle, derby-ul etapei 24 din Premier League » Echipele de start + cote
0
Accidentările continuă să-i dea mari bătăi de cap lui Conte » Napoli câștigă cu Fiorentina, dar își pierde căpitanul
0
Alvaro Arbeloa, antrenorul lui Real Madrid, admite: „Pur și simplu nu am avut timp”
0
Aflat în ultimele luni de contract, Mike Maignan a semnat și continuă în Serie A
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
thomas si tucudean afara cu ei . mai bine sa joace cu danciu si tot da mai multe goluri decat aia 2
Ce sa mai mearga ca de cate ori il bagau nu facea nimic pe teren in afara de jogging.
Corbul e un profesionist, ar mai merge
De ce nu scrii tu ceva retete de dulceturi ?
Daca cei mentionati de tine au fost la misto, te anunt ca oricare dintre ei este mai bun (chiar si batran si retras) decat ce aveti in momentul asta. Eu cred ca Danciulescu si daca e bagat 10minute poate face mai mult decat fac ceilalti jucatori in 80 de minute. Parerea mea.
Eu zic ca ar trebui adusi si Claudiu Niculescu si Ganea, ca-s mai ieftini. S-ar reface un atac fabulos...ca-s batrani, ca nu se pricep la fotbal nu conteaza la Dinamo. Singurul criteriu este: ieftin. Negoita e cel mai rau din istoria lui Dinamo, acest acreierat ingroapa Dinamo.
CRED că faci joc de glezne prin casă și te uiti din 5 in 5 minute la telefon ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.