Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
1
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
4
Caz cutremurător: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie. Visăm împreună la finala din New York”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Trebuie inteles mulatru de Herea..pana la urma are 5 titluri de campion cu crapid,4 cupe ale Romaniei,finala de Europa League pierduta la penalty si o semifinala de Champions League toate cu aceeasi satra,adica crapid.Are momente frumoase cu aceasta echipa...isi aduce aminte chiar cand rrada le facea cate un gratar din lebede.Sictir herea....ja la caruta !!!
Las ca au salvat-o Pancu si Daniel Nicolae.....si ia uite ce 'resplatiti" au fost.......
pai vino de acum, iar daca salvezi echipa de la retrogradare 1 la mana ca vei fi iubit de suporterii rapidului si in al 2 rand ti-ai gasi un nou contract dupaia !!! deci impusti 2 iepuri dintr-o lovitura
Buna ziua.Formatia giulesteana poate utiliza tot concursul oferit iar un fost jucator, in deplinatatea fortelor, este intotdeauna binevenit ;-)
Să tef out în gură , oaye păduchioasă ... O să vedeți voi peste un an - doi când se plictisește fecaliotul de jucăria lui owwină ...
"Stirea" asta [arca a mai fost si acum vreo 10 zile,aca nu mai bine....reciclati????f bine!!!!!
Sa te tii ce circ o sa fie in retur . Astia vor ramane cu suporteri doar asemeni lui Gigi si Mache !!!
Gura pacatosului adevar graieste.................................numele e corect alienat mintal !!!
A trecut mai bine de o luna si tot nu aveti identitate, nu mai existati. E rusinos sa sustii o echipa fara emblema si fara nume.
Ideea initiala era ca pe voi nu va mai preocupa deloc soarta Rapidului...voi sunteti antiSteaua si atat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.