Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
gigi,dracii topaie in jurul tau.niste tamaie,gigi ,si putina penitenta.m.athos ar fi o solutie.asculta-ma:nu trece anul ,iar varu giovani te va "lucra".
Gigi trezeste-te! Verii te lucreaza, putin le pasa lor de Steaua. Pe ei ii intereseaza doar banii si sunt invidiosi pe tine pentru ce-ai ajuns. Gandeste-te ca Giovani a dat chix si la Rapid si la Dinamo.
E o mare pierdere pentru Steaua si nu numai ca a plecat Ilie. Era singurul care mai gandea si la viitor si care vroia sa investeasca intr-o baza pentru tineri. Daca la Steaua se vrea performanta ar trebui sa se investeasca mai mult in pepiniera proprie pentru ca deocamdata este varza.
Machedoni împuţiţi. Gigi becali era naiv, grandoman şi prost, da fraţii Becali sunt doar nişte şmecheri cărora nu le pasă absolut deloc de Steaua. Se pare că toţi foştii mari stelişti se îndepărtează de club din cauza ciobanului şi a celor doi hoţi care nu facut decât să prăduiască peste tot pe unde au fost. GIGI TREZEŞTE-TE!
dupa rapid si dinamo a venit si randul stelei sa fie "binecuvantata" de prezenta lui giovani.poate cel mai bun transfer al lui ar fi sa il vanda pe gigi unor eschimosi sa se distreze in lungile nopti polare cu "razboinicul luminii".
e poate cea mai mare pierdere posibila pt Steaua. familia Becali ne-a aratat din nou ca in sanul ei nu au loc oameni cu caracter. sa inteleg ca Giovani l-a trimis inapoi in Portugalia pe Sepsi? si mai spune ca ajuta Steaua...au ajuns niste boschetari sa conduca cel mai titrat club din Romania si mi-e rusine mie in locul lor pt ca isi bat joc de suporteri. un singur lucru mai vreau sa spun: FORZZA RAPID!!!!!!
2 aberatii in acest articol: -Giovani a facut jocurile lui Dinamo...Care jocuri, domnule? El se impaca cu Gigi si apoi face jocul unui Dinamo lipsit de obiectiv...Poate nu s-a implicat prea mult in a-i convinge pe dinamovisti s-o lase mai moale, asta e o alta problema, dar cred ca nici Gigi nu i-a cerut-o, fiind convins in pseudo-misticismul sau ca Steaua nu va pierde. - Ilie face jocurile CFR. Ridicol. Ilie si-a aparat clubul, cateodata cu aceeasi impertinenta ca a lui Meme.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.