FOTBAL » LIGA 1 » SPORTUL STUDENŢESC - STEAUA, DUMINICĂ, ORA 17.00, DIGISPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
1
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
6
Știri din fotbal internațional
Porte-bonheur-ul La Roja! Recordul incredibil al lui Fabian Ruiz
0
Imaginile care au provocat panică în Spania: cum a fost surprins Lamine Yamal după semifinala de la CM
0
FIFA vrea pauză ca în Super Bowl în finala Campionatului Mondial: 30 de minute?!
0
Anglia - Argentina, semifinala Campionatului Mondial » Pentru ultima a lui Leo sau pentru prima a lui Jude?
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Steaua este campioana blaturilor, nu mai speculati.
Pentru mine nu este clar statutul lui Balan la Steaua,transferat sau imprumutat?Daca este transferat cum poate Siman sa-l vanda in cazul unei oferte mai bune?Daca este imprumutat cum va putea Steaua sa-l vanda si sa ia Siman banii?Poate ma lamureste cineva.
Si toti au ajuns la RAPID. Articol de doi lei marca GSP. Blat a fost meciul de la Vaslui , nu cu Sportul in acel campionat iar singura ta logica este ca Steaua a pierdut cand a jucat pe bune. Dupa logica ta de gaina beata la fel a procedat si in cupele europene( al 8-lea an consecutiv in grupele cupelor europene) blat cu Galatasaray , Bate Borisov ,CSKA Sofia,Grasshoppers..... In locul tau imi dadeam demisia si ma apucam sa vind seminte la colt de strada!
iar marele ANAList forumer ne incanta cu comentarii din dosul lui profund
steaua blatulesti? e numai una,n-ai cum s-o confunzi
A, da, ca sa nu mai zic de meciurile cu Buzaul(2) si Unirea. Alte blaturi..de tort! Ignorance is bliss, nu romanasilor?
Da, clar va fi blat, ca si cu Astra, Gaz Metan si Pandurii! La toate cele 3 preziceau cativa semidocti pe aici ca va fi blat: cu Astra pt ca e prieten 0ierul cu Niculae, cu Gazul pt ca mereu s-au pus capra si cu Pandurii pt ca e Chiriches acolo si ne "rezolva" meciul. "Clar ca lumina zilei" cum zice si amarasteanul ala mai jos. Si parca vad ca iar ne-o luam! Romanul e paranoic si invidios din nascare..
poate confuzi pe steaua cu cfr si dinamo, campionii blaturilor !!!
Jurnalist de 2 lei.Tonomat.
Doamne, ce-o sa mai radem daca SI ACUM ia bataie "Valiza"!!! Siman e in stare sa i-o coaca lui Gigi! Are si cu cine! Ii ia banii lui Gigi si il si bate!!! Circul de pe lume!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.