Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
17
Știri din fotbal internațional
Franța - Spania 0-2 » Diabolica Roja! Franța, neutralizată de o Spanie colosală!
37
După 44 de ani, a căzut cel mai bizar record din istoria Campionatului Mondial!
0
Mikel Oyarzabal, printre zei! A egalat două legende ale Spaniei, după golul din semifinala cu Franța
0
FIFA încasează sume uriașe din cartonașele de la Mondial! Un fundaș marocan a devenit „cel mai scump” jucător al turneului
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
nu vad unde e "teapa" ... plus ca noi ca suporteri multumim in primul rand LUI DUMNEZEU , pt. c-a facut posibila o asemenea intamplare si anume , ca STEAUA sa ramana in cont cu 1.500.000 si viitorul sa spere la un "eventual" transfer venit din alta parte.
Vai, vai, vai, nu mai am somn, nu mai pot manca . De ce?, plang ca nu vine nedelcu, cum care nedelcu?, un nimeni tot de la viitorul.
Jiji are probleme la dovlecel, Este vinovat de figurile ce i se fac de catre alde Iftime sii alti "sarantoci". Se da grande pe banii imprumutati prin credite bancare cu dobanzi bancare care o sa-l ruineze cat de curand. Pur si simplu a stricat piata transferurilor. Botosaniul a plecat in *** fortat" pe jos" la Turnu Severin din lipsa de bani si benzina si acum face fite precum capra raioasa cu coada in sus. E de nesuportat figurile ce i se fac de borfasi ca Nedelcu. Ivan etc.Anul trecut Ivan era solicitat cu sume importante.A refuzat ca el se duce in strainatate.De anul trecut si pana acum Ivan a pierdut peste o suta de mii de euroi. Nu vrea tata. O sa stai mult si bine in banie ***. Da ce figuri face capra asta raioasa Nedelcu. Auzi ce conditii a pus. Jiji esti vinovat .A dat nas la niste nuliti care abia stau in bocanci.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jiji are probleme la dovlecel, Este vinovat de figurile ce i se fac de catre alde Iftime sii alti "sarantoci". Se da grande pe banii imprumutati prin credite bancare cu dobanzi bancare care o sa-l ruineze cat de curand. Pur si simplu a stricat piata transferurilor. Botosaniul a plecat in *** fortat" pe jos" la Turnu Severin din lipsa de bani si benzina si acum face fite precum capra raioasa cu coada in sus. E de nesuportat figurile ce i se fac de borfasi ca Nedelcu. Ivan etc.Anul trecut Ivan era solicitat cu sume importante.A refuzat ca el se duce in strainatate.De anul trecut si pana acum Ivan a pierdut peste o suta de mii de euroi. Nu vrea tata. O sa stai mult si bine in banie ***. Da ce figuri face *** Nedelcu. Auzi ce conditii a pus. Jiji esti vinovat .A dat nas la niste nuliti care abia stau in bocanci.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamo ce caracterizare poate avea
ha ha ha ce bineee-mi pare ca becali si fcsb-istii iau teapa dupa teapa! asadar nu tot ce zboara se mananca si nu tot ce visezi noaptea se realizeaza ziua! ha ha ha
Andrei Crăiţoiu, esti mai prost ca noaptea.
Prostalaule, esti greu tare de cap, parca ai fi iosif hahahaha hahahahahahahaa
"Teapa verii" FCSBul o va lua de la Ibarrola.
Si Ivan a refuzat Steaua,sperand la ceva mai bun in strainatate.A ramas cu speranta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.