Alte știri din fotbal
Au anunțat prima de play-off în vestiar! Bonusuri fabuloase dacă echipa se califică în Top 6: GSP are detalii din culise
0
Mihai Stoica a presimțit dezastrul din FCSB - CFR: „Am insistat la Gigi Becali ca el să nu joace”
0
Oțelul - Csikszereda 3-0 » Emoții cu nocturna, dar victorie limpede pentru revenirea în play-off!
5
MM Stoica i-a dat replica lui Gigi Becali: „Clar că sunt vinovat, DAR...”
0
Știri din fotbal internațional
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Deschidere de scor în Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel împotriva lui Benzema și Kante, chiar pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Anunț despre viitorul lui Carlo Ancelotti: „Ambele părți sunt interesate”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
CAT CERUL ESTE ALBASTRU- SUNTEM DEASUPRA TUTUROR . moldovene la bacau mai aveti echipa nebunule ?:)) esti si tu fan steaua la mana 2a tia facut nea jiji casa si tia bagat antena digi si teai facut suporter nebunule ?:))
Prazilianule, tu la ce meciuri mergi anul asta? Si cu cine vei tine de acum incolo? fie-i tarana usoara Universitatii Craiova.
creca e primu meci se strang peste 100 de oameni la meci :)) am auzit ca badea vrea sa inchirieze un tarc pe national arena de 80 de locuri :))))) intrati toti acolo :))
Stii care e partea proasta pentru tine? ca esti nevoit sa-ti alegi o echipa din Liga 1 cu care sa tii in acest sezon.....asa uite eu tin cu Dinamo 16 titluri furate 2 corecte cum zici tu...dar tu cu cine tii? cu sportul studentesc? te duci la toate meciurile lor, te vopsesti in alb-negru, ca de... vopseaua albastra trebuie sa o arunci la gunoi, nu mai are folosinta.....esti un ultras adevarat al sportului studentesc daca faci asta :)) ! si uite asa mai vb cu 2-3 prieteni fanatici asa ca tine si va strangeti mai multi suporteri decat pe stadionul Dinamo! ai fi foarte fericit asa nu? FORTZA STIINTA! :))
cu petrolu in cupa cati au fost ? 45 -50 ? :))))))) bagati tare returu asta ca va intrece sportul studentesc la asistentza :))
oltenasule,fir-ai al dracului de simpatic! daca la meciul cu medias vin mai multi de 50 de dinamovisti ai incurcat-o! febra musculara scrie pe falcile tale!
sunteti atat de putini la meciurile lui dinamo incat galeriile adverse nu numai ca va domina dar va si injura tot meciul in groapa zici ca jucati numai in deplasare sunteti in fel de pielea paolii in romania echipa fara spectatori :)) in 2 ani ajungeti ca scornicesti si flacara moreni va desfiintati nu mai aveti supporteri deloc fi serios
trecand peste ''vastele cunostiinte despre fotbal ale lui cornel vinu '' care se stie ca a fost un securist si are toate tilurile furate din 18 titluri dinamo are 16 furate si 2 corecte, trecand peste toate astea raspunde-mi la intrebare strangeti peste 50 de oameni la meciurile de acasa?? va bate sportul studentesc la asistenta si anu asta???
mài zapaceala...tot o arzi cu cei 50 de insi....iti pui gura la bataie daca sunt mai multi de 50 de dinamovisti?
hmmm... Intreb si eu, ce treaba are asistenta la meciurile lui Dinamo cu tema pe care o abordasei si anume credibilitatea spuselor lui Dinu! ma baiatule cand iti alegi o tema de discutie nu te abati de la subiect imediat.....asta denota lipsa de coerenta, e destul de grav...incepi dar niciodata nu termini! ai dus vreodata o idee la bun sfarsit?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.