Alte știri din fotbal
Căpitanul Stelei a avut un derapaj pe internet, iar fanii au reacționat imediat: „E o jignire!” » Replica sfidătoare a fotbalistului
0
Oțelul Galați - Universitatea Craiova din runda 5 a Superligii » „Centralul” i-a arătat cartonașul roșu lui Crețu
5
După două luni, Andrei Nicolescu le-a scris din nou suporterilor: „Ar fi lipsit de onestitate să spun asta”
1
Marius Baciu, după ce Gigi Becali a anunțat că schimbă sistemul la FCSB: „E o posibilitate”
2
Știri din fotbal internațional
Greu fără Guardiola » Arsenal a zdrobit-o pe Manchester City în Supercupa Angliei
0
Juventus, nouă ofertă oficială pentru Emiliano Martinez
0
Cristiano Ronaldo a făcut anunțul care zguduie fotbalul: „Au fost 25 de ani cu multe sacrificii”
0
Marian Barbu și Radu Petrescu, delegați la dueluri tari din play-off-ul Conference League
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
0
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Armatele Europei caută soldați tineri pe TikTok și Instagram și nu mai ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Mecanicii români au desfăcut motorul de 380 CP al unui VW Touareg hibrid și ...
Libertatea
O societate normala, civilizata, așa cum tindem noi sa fim, nu funcționează după datul cu părerea în funcție de interese. Ce spune Lucescu și ce spune Lacatus sunt doua chestii diametral opuse, iar că suporter al Stelei așa cum te consideri tu ar trebui sa te intereseze ce spune legenda ta, nu ce spune unul care a încercat și încă încearcă să bage batul printre gard, dar va e greu sa pricepeți scopul pentru care Lucestii numesc FCSB Steaua. Mai important de toate este ce spune legea română și care sunt deciziile judecătorești care spun că FCSB și Steaua sunt doua echipe diferite.
Ce rivalitate sa avem cu o echipa calcata in picioare de Spartac si Popesti? Tu in schimb vei avea rivalitate cu Selimbar, doar cateva luni si vine derby-ul :))))))
Prostutule bolsevic, nu incearcă pentru ca-i un stadion mic pentru echipe mici, asa cum e FC R-ul lui Vasile Malureanu. Este ca te-ai prins? :))
Cunoști sentimentul, este?
CSA Steaua si FCSB sunt rivale si sunt in proces cu marca,stema,palmaresul...asa de ce nu ii zice Porumboiu lui Becali sa joace cu FCSB pe Giulesti sau la Craiova pentru ca au stadioane facute tot din bani publici?! Nu ai cum sa joci vreodata pe stadionul rivalei...
Anul acesta sarbatoriti cu noi titlul Stelei ( FCSB-ului ). Nu trebuie sa intri in depresie ca va cadea Dinamo in B, vei fi fericit sa sarbatoresti titlul, te asigur
Lasati prostiile, FCSB nu e inclus in calendarul partidelor de pe Ghencea. E liber Giulestiul, acolo de ce nu incearca daca spune ca nu are unde sa joace? Inseamna ca are.
O sa joace la Buzau pentru ca Fcsb-ul e un club mic care se plimba cu cortul.
Da ma, prostalaule, stadionul clonei infiinate de fostul general de securitate Vasile Malureanu, FC R, e facut tot din bani publici, numai ca suporterii Stelei adevarate, cea din liga I, sunt cei mai numerosi si n-au loc pe un stadion pentru echipe mici, asa cum e clona FC R. Este c-ai pricepu acum???? Confuzia e in capul tau si altor prostalaii ca si tine. Steaua adevarata este cea din liga I, asa cum au spus si spun toti oamenii de fotbal de la noi, în frunte cu Mircea Luceascu, unul dintre adversarii, ca sa nu spun dusmanii, de moarte a Stelei. Stadionul Rapidului e făcut tot din bani publici, de ce nu cere să joace acolo ? Vrea să perpetueze in continuare confuzia dintre FCSB și Steaua ?
de ce ar facilita si ce interes are Dancu ca CFR sa joace in Ghencea, dar oricum nu va fi nevoie pentru ca CFR va fi matematic campioana cu 2 etape inainte de final si gigei intra in depresie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.