Alte știri din fotbal
MM Stoica, reacție după răspunsul FRF la solicitarea cluburilor: „Federația ne-a obișnuit”
0
Dublă-fractură! Accidentare teribilă la FC Voluntari - FC Bihor, meci oprit 9 minute » FCSB sare în ajutorul fotbalistului: „Îl așteptăm să vină la noi”
1
FC Voluntari o învinge pe FC Bihor și urcă pe loc de promovare directă. Meci umbrit de accidentarea GRAVĂ a lui Alexandru Gîț
1
Îi pune pe picioare Hodorogea » Gică Hagi a curățat staff-ul lui Lucescu și și-a adus oamenii: „Ăsta este respectul pentru 20 de ani la echipele naționale”
1
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a semifinalelor de Conference League » Andrei Rațiu, titular în Rayo - Strasbourg
0
Manșa tur a semifinalelor din Europa League » Echipele de start
0
Cine va transmite la TV Liga Campionilor în România, din 2027 » UEFA a anunțat câștigătorul licitației
2
Manchester United i-a prelungit contractul jucătorului pe care Ruben Amorim nu îl mai dorea la echipă
1
Lifestyle
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
7
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
De ce a propus Putin armistițiu cu Ucraina pe 9 mai. Reacția lui Zelenski
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
: )))))))))))))))) Frumoasă unguroaica nu ? Dar ție parcă nu-ți plac țigăncușele, ai uitat ? De ce nu pui bă o poză cu baba de nevastă-ta ? : ))
Bă soldovene tie nu-ti scapa nimic . Esti 24 din 24 pe my sport, facebook , dinmomania, etc...Incearc si tu sa muncesti macar o zi ca ai 43 de ani esti in floarea virstei . Am terminat că mai am si de muncă . Pa !
stiu ca tactu era tractorist in vreme ce altii arau cu boii....tot taran ramai
: ))))))))))))))))) ! De ce ai furat mă poza la puștoaica unguroaică de pe Facebook ? Păi dabia are 15 ani bă...... moshule ! : ))
Mî retrag la un ” make feel like a woman ” Janis Joplin , dansul asigurat de Andreea dinamovista ! Servus ! See you !
Deocamdata regi si imparati aveti numai voi . Restul sunt țărani ca tine .
La voi cratimele sunt materie de baza de studiu la BAC ...:)) Fiecare cu obiceiurile locului ...:))
Stiu la care te referi. CFR-Vaslui, 3-0, cand Sanrmatean nu a fost eliminat si suspendat vreo 5-10 etape pentru ce i-a facut lui Deac. Corect sau inca mai cauti Slimnicul pe harta?
ioi ... you did it again ...:))
"a-i" auzit. Ti se iarta. Mai ai multi ani pana sa dai Bacul. Pubertate placuta tie! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.