Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Astia cel putin au sanse sa se intoarca pe propriul stadion. Dar de echipa fara nume, fara identitate si fara stadion, de ce nu spuneti nimic?
Un pic mai mult respect pentru sasi ! Au construit si dezvoltat orasul asta care s-a numit HERMANNSTADT peste 700 de ani. Sibienii adevarati sunt mandri de numele orasului. Doar niste bolovani primitivi se simt deranjati de numele "HERMANNSTADT". Orasul e deja paralizat , de masini cu numere de VL. Adica de cei care sunt deranjati de numele echipei.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te referi la castrul roman (nu dac) Cedonia, prostovane ? Ala a fost la 4 km de Sibiu. In zona Gusterita. Ba mai tine-ti gura daca nu stii. Varza , dar cu gura mare. Ai trecut si tu carpati si dai din cioc.
Tu de unde-ai apărut, Honț? Simți nevoia de a te face prezent, sau ce?! Poate merem încă vreo mie de ani înapoi, până-n perioada dacilor, apoi să gată cu Hermannstadt.. După cum spuneam, ideea-i alta, dar nu m-apuc să dau explicații. .
Vreo 20 de ani Cibiniesem, după care tot vreo 20 Villa Hermann și vreo 650 Hermannstadt (la început Hermannsdorf). Frumos că păstrăm și un pic de tradiție în orașul asta.
Mai trăiești, ***?! Se numea Cibinium, apoi una, apoi alta. Am cu ce să mă mândresc, nu-mi purta grija. Mă rog, nu asta era ideea..da` nu intru io-n discuții cu tine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, te poti identifica la orice brand vrei, numai ca, vezi tu, Vointa si Inter sunt deja luate, pe care clubul asta nou nu le putea folosi. Pe de alta parte, ca sibian, ar trebui sa te mandresti cu istoria de 800 de ani a orasului de necucerit, chiar daca se numea Hermannstadt si mai apoi Sibiu.
Musai dară, că chi..da de primar îi săsoaică! Numa la noi vezi idioțenii de astea, să pui alt nume decât cel românesc...Ca sibian, mai mult mă identificam cu defuncta Voința, să nu mai aduc aminte și de Inter.
Păi te știe, că de aia îți moderează comentariile primitive. Ești vai de capul tău.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.