Alte știri din fotbal
Ioan Varga îi impune un titular lui Marius Șumudică! Ce a provocat supărarea patronului
0
Sabău a reacționat după rezultatul cu Sepsi: „Când se întâmplă asta, ești antrenor inspirat”
0
Ovidiu Burcă, nemulțumit după Sepsi - Farul: „O să discut cu conducerea”
0
Scor de maidan în Superliga Feminină » Au încasat 14 goluri în prima etapă
0
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Liverpool: start în repriza secundă!
1
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
0
City era să se înece cu „cireșele” » Emoții mari pentru Maresca, la primul meci de campionat din era post-Guardiola
0
Rezultat șocant în Premier League: Aston Villa era condusă cu 0-4 la pauză
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Macar noi cumparam, nu imprumutam ca altii, care mai si lipesc autocolante tradandu-si frustrarea ("ce daca si-au luat aia? Putem si noi macar sa inchiriem..") E din ce in ce mai clar ca Rotarel a intrat in ultimul an de "delegatie". Isi ia jucariile si pleaca... sa va vad atunci ce-o sa faceti: va duceti gramada peste Olga sau dispareti ca potarnichile care-ncotro?
Mda, si ai nostri - la fel de destepti - au replicat cu avionul personulizat. La ce valoare au ambele echipe, ar trebui sa mearga cu rata. Sau cu carutza. Bine, aici mititeii ar avea avantaj, ca au tractiunea asigurata
Asta nu-i nimic, maine mititeii isi cumpara matura sa vezi atunci conferinta de presa, si-au luat femeie de serviciu
ingredientul mititeilor e plimbatul cu noul autobuz :))))))))) singurii prosti care au făcut conferință de presă pentru un autobuz :))))
excelent comentariu!!
Cred ca Parazitii de la noi s-au inspirat, cind au facut melodia aia "Lumea s-a schimbat". Jalnic, mai vere ... mental coaching ... pe vremea mea le dadeau o bataie buna daca incepeau sa chiuleasca, si p-orma jucau mincind pamintul
Cat de frumos te minti! Se vede ca-ti place..
Unii ar zice că faceți reclamă hotelului
La cât de proști și de anaIfabeți sunt jucătorii din ziua de azi, niște circari tatuați, cu ochii mai mult spre parașutele din tribună, decât spre minge, mental coaching chiar e o idee bună.
Pun pariu ca de acum incolo (cat timp vor fi doua echipe in L1) nu va exista articol despre echipa lui Rotaru, fara sa citim si ineptiile mititeilor remunerati. Reciproca nu e valabila in aceeasi masura....si asta ne bucura ! Un argument in plus ca Universitatea Craiova e unica si cea care conteaza cu adevarat :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.