Alte știri din fotbal
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul după întâlnirea de luni: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
0
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
0
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Știri din fotbal internațional
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Diseară aflăm toate echipele calificate în fazele eliminatorii ale competiției
0
Cristi Chivu, întrebat înainte de Dortmund - Inter: „Liga Campionilor și Serie A, este posibil?”
0
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
22
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Anders Aslund, fost consilier al lui Boris Elțîn și expert în geopolitică: ...
Libertatea
stirea completa era ca ........a luat salariu doar o luna.
Dolha :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) vai de pl noastra, daca il repatriem pe gafeorul asta, sa nu uitam ca din cauza lui am pierdut campionatul la Cluj cu CFR si la Urziceni cu echipa locala, vai de noi, chiar nu gasim un portar pe afara care sa faca diferenta, iar din Romania mie imi place Pechanca de la Rapid si Felgueiras de la CFR dar ultimul costa enorm de scump
Din surse demne de incredere am aflat ca jucatorii steleii vor fi platiti in moneda botswaneza pt castigarea titlului. e aceeasi moneda cu care sunt platiti suporterii stelistii cand se duc cu colindul la Pipera!
Zicea că în caz de victorie le dă la desert un os . Dacă nu obțin victoria, le dă osu' :)))))))))))))))))))))))))
Mai sunt 3 meciuri d ejucat, 9 puncte puse in joc, 4 puncte de locul 4, 4 puncte de locul 6! Orice se poate intampla dar cele mai multe sanse sunt ca Dinamo sa termine pe locul pe care se afla acum, locul 5! Dar totusi Vasluiul ne tot bate de 3 ani incoace, asa ca ar fi bine primita o victorie, doar asa sa nu intram in vacanta asa suparati...
* sotie
vaalah si Thomas Beatie sunt sot si stie, iar din iubirea lor a rezultat randoom.
Din cauza socului stirii cu Rapid , cea mai tare gluma de ieri a fost trecuta cu vederea , avand in centrul penibilului pe NEACOITA si FC RUSINEA ROMANIEI 1948: -nepotului generalului de Securitate Lake, a oferit lui Contra salariul de 2500 E /luna pt a prelua banca lui FC RUSINEA ROMANIEI 1948 . De mentionat ca in acest moment Contra este platit de Petrolul cu 10.000 E /luna . ___________________ Hahahahahaha sa radem cu Rusinea Romaniei si nepotii celor care au ciordit toata valuta Romaniei in 1990 . :)))))))))))))) Neacoita si FC RUSINEA ROMANIEI 1948 cei mai penibili din prima liga .
Voi n-aveti bani sa luati pe nimeni dintre cei enumerati de tine, si tu speri sa ii luati pe toti? Hai, poate doar Dolha sa vina la voi, daca ar ajunge liber de contract, dar restul nicio sansa.
Dolha,Astafei, Neagu, Nistor, Herea,Takayuki Seto si Jeremy Bokila sant jucatori cu care putem spera la titlu si invinge Steaua, nu jucatori de la Sportul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.