Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Cuplu Gigi-Dică! Antrenorul a recunoscut implicarea lui Becali: "Normal că m-a ajutat"

« Înapoi la articol

Comentarii (12) Adaugă comentariu

ares2024  •  16 Aprilie 2018, 18:08

Te ajuta la stabilirea "poziției de luptă ",draga dică !!!

cetateanul_surmenat  •  16 Aprilie 2018, 16:45

Postat de paul801 pe 16 Aprilie 2018, 10:15

daca castigi meciul direct , e sigur si cu o infrangere si un egal , dar amtematica asta e tare grea la fcsbisti

Cred ca nu ai inteles mesajul, nu era vorba de matematica ci de spirit, sa iti doresti sa castigi tot si sa joci astfel. Dar ce poti cere unora precum esti tu, gazaev sau martinpen care se bucura doar cand bat copiii si femeile pe stadion si fug cand vin si ii fac praf cei din galeria academiei? Doar *** sunt obisnuiti, i-au facut farame cei de la pch de cate ori a fost o confruntare....

Romeo Daniel  •  16 Aprilie 2018, 10:35

Ce surpriza,a recunoscut :-))) Pai stim cu totii ca la FCSB antrenorii sunt alesi doar daca sunt 'ascultatori' !!! La Steaua nu pot antrena cei care au personalitate,cei care nu asculta de patron(D.Petrescu,Hagi,Piturca,Radoi,Boloni,Dorinel Munteanu,Panduru sau Galca)...Becali face echipa si antrenorul este tras la raspundere daca nu au rezultate :-)))

saviola2_8  •  16 Aprilie 2018, 10:28

nicu are rol de preprator fizic, antrenor principal e jiji, secund e meme, si al 3-lea in club e mache! de abia apoi dica si restul:)) culb de profesionisti nu gluma! pe dicanio il inteleg, are nevoie de nume, de bani....asta e. Pana acum jiji arata reale calitati de antrenor, are sanse mari la titlu:D

paul801  •  16 Aprilie 2018, 10:26

Postat de stelbz pe 16 Aprilie 2018, 10:24

"daca castigi meciul direct"...... DACA !!!!! DACA !!!!

pai cum poti obtine cele 6 victorii despre care vorbesti , fara sa castigi meciul direct ?

stelbz  •  16 Aprilie 2018, 10:24

Postat de paul801 pe 16 Aprilie 2018, 10:15

daca castigi meciul direct , e sigur si cu o infrangere si un egal , dar amtematica asta e tare grea la fcsbisti

"daca castigi meciul direct"...... DACA !!!!! DACA !!!!

martinpen  •  16 Aprilie 2018, 10:22

Postat de stelbz pe 16 Aprilie 2018, 09:42

FCSteauaB trebuie sa castige la Astra. Am vazut aseara ca CFR a dovedit o forta si o combativitate de necrezut, o aparare compacta si atacuri viguroase carora cu greu le-a facut fata apararea Viitorului. Dica trebuie sa-i convinga pe jucatorii stelisti ca cele 6 partide ramase trebuie sa fie tratate LA FEL ca CFR. Numai cu 6 victorii titlul de campioana va fi sigur....

Hai ca e tare asta... Dar de ce sa nu-i convinga ca fcsb sa joace ca Barcelona ?

martinpen  •  16 Aprilie 2018, 10:20

Postat de valeri_gazaev100 pe 16 Aprilie 2018, 10:01

Normal ca "ajuta". El centreaza , el da cu capul. El vorbeste cu jucatorii, el face echipa. Si toate astea fara sa stea pe banca. Uimitor ! doar la fc fcsb e posibil....

Daca Dica accepta, e ok. Sa vedem cine se trece la performante, in cazul imposibil cand fcsb ia campionatul...

paul801  •  16 Aprilie 2018, 10:15

Postat de stelbz pe 16 Aprilie 2018, 09:42

FCSteauaB trebuie sa castige la Astra. Am vazut aseara ca CFR a dovedit o forta si o combativitate de necrezut, o aparare compacta si atacuri viguroase carora cu greu le-a facut fata apararea Viitorului. Dica trebuie sa-i convinga pe jucatorii stelisti ca cele 6 partide ramase trebuie sa fie tratate LA FEL ca CFR. Numai cu 6 victorii titlul de campioana va fi sigur....

daca castigi meciul direct , e sigur si cu o infrangere si un egal , dar amtematica asta e tare grea la fcsbisti

paul801  •  16 Aprilie 2018, 10:11

pai ce antrenor esti tu , bah Dica ? Accepti ordine de la Ciobanul Infractor ? Unde ti-e coloana , bah Dica ?

«

1

2 »
«

»