Alte știri din fotbal
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Gestul făcut de Lorena Balaci
0
Etapa #5 din Liga 2 » Dorinel vs Oprița, debut pentru Leo Grozavu, Ionuț Chirilă caută a doua victorie cu „grădinița”
0
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Chivu pregătește debutul „noului Pirlo”?! » Comparația făcută de italieni înaintea meciului de la Cagliari
0
Andrei Rațiu se transferă în Premier League: „A ajuns la un acord, negocierile sunt avansate”
0
Ce coincidență: i s-a întâmplat iarăși lui Istvan Kovacs, după scandal! » De data asta, nu a mai stat pe gânduri
1
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Un bărbat din Marea Britanie, căutat de 20 de ani în SUA, a fost prins după ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Și tu de cine mai râzi după aceea băi,dosăditule?Arată-mi un dinamovist,un rapidist sau un craiovean care să meargă pe stadion la un meci cu STEAUA din prima ligă care să strige ,,Dragoste orală FCSB!" și atunci fac o plecăciune în fața ta și-ți trimit și bezele...Tu tot crești,ai impresia că mor caii când vor câinii!
Tu ai poster cu ciobandantul in weceu ?
nu mai spune.... e ridicol
Membrii asociatiei asteia incap toti intr-un taxi - 2 plotoneri si 3 someri, toti cu portofelele pline cu poze cu Talpan.
Probabil curvarii și bețivanii ofițeri de pe timpul lui ceașcă nu au avut suficienti bani să mai cumpere încă odată judecătorii, nu-l simpatizez pe gigel dar el a cumpărat steaua și tot circul de pe urmă este un fiasco din justiția română!
F.C. Talpania 2017 o echipa nascuta in ligile inferioare, nu a fost si nu o sa fie pe prima scena fotbalistica. Pacat de stadionul Ghencea unde Steaua a scris istorie, acum joaca acesta echipa a statului roman care are interdictie de la UEFA sa joace fotbal profesionist. Desfiintati acesta "echipa" care risipeste banii publici pentru mofturile unor generali.
suporteri, da, dar cu janpaveli, talpani, zisi, badalani, tudoreli, piturci, si alti "academicieni" ( asistati sociali ) care ne injura zilnic pe aici, in spate...! baaa, mergeti ba la munca, bolnavilor, nu v-a ajuns cat ati stat cu mana intinsa? va aliniaza ciobanu' si va face un simultan clismoidian cand vreti voi, asa *** cum il vedeti voi...!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oameni care stau pe banii armatei!Ar trebui să rămână și fără clubul Steaua!Nu se poate că statul să bage bani fara număr,într-un club!Ar trebui alte investiții cu acei bani ,de ex,un spital nou!
cine au facut sa existe....comunistii prin decret de stat,vai de noi nici o sansa de normalitate
V-am spus ca se desfiinteaza clonafcsb oricum, maxim un an si e gata cu Bercenarii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.