Alte știri din fotbal
Echipe de start la FCSB - Csikszereda: Gigi Becali chiar s-a ținut de cuvânt! Vești în timp real de la Arenă
3
Antoine Baroan a ajuns la un acord cu noua echipă: „Va fi prezentat în următoarele ore”
0
Farul - Universitatea Craiova » Rezultat halucinant la malul mării, calculele pentru play-off devin INCENDIARE
17
„Mâine ajung în România” » Și-au dat acordul de transfer chiar înainte de FCSB - Csikszereda
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel din runda #23 în Serie A » Trupa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Intră la negocieri pentru transferul lui Valentin Mihăilă: „Discuții în desfășurare”
0
Trei din trei pentru Carrick pe banca lui United » „Diavolii” câștigă „thriller”-ul cu Fulham și urcă în TOP 4!
0
Ce au scris spaniolii despre Andrei Rațiu și ce note i-au acordat, după meciul făcut pe „Bernabeu”
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Gata, e clar. Vine falimentul.
La UEFA nu este că în România să furi banii jucătorilor. Păcat că nu se judecă totul la fel și la noi in tara. Multe echipe nu mai aveau tupeu sa fure. Păcălim câțiva jucători, nu plătim salarii intenționat după care băgăm o insolventa. Tipic romanesc și a doua oară Dinam0.
Trag țeparii la Dinamo ca muștele la ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și care e noutatea cu știrea asta? Ori azi e cam subțire cu fluxul de știri? Până mâine mai scoateți o variantă. Bateți apa-n piuă!
Bănuțul, tată, ca altfel nu e decât varianta C:falimentul și puncte cu minus în campionatul care sta sa înceapă.Primul loc din "coada", este asigurat, înainte de începerea campionatului.Ce v-a trebuit vouă Liga I, când stăteai foarte bine unde erați, în Liga a II a.Poate va salvează Becali Gheorghe și va cumpăra, sa va scape de faliment și sa dețină doua branduri:Steaua în Liga I și Dinamo în Liga a II a
de la 400 de mii s-a ajuns la peste 500 de mii,pana saptamana viitoare poate o sa ajungeti si voi la suma corecta de 1,5 milioane de euro care trebuie platita pentru deblocarea transferurilor. poate de aia aia de la fc arges tac in papusoi ca stiu ca nu mai are multe zile vitan barzesti si le iau locul ei in liga 1.
nu fa *** draga tibi iq 33. oricum va desfiintati. este chestiune de timp.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și ieri mă dojenea unul pe aici să aduc eu alții mai buni ...
ce v-am spus,urmeaza falimentul. inca putin. spanioli au de luat aproape 1 milion de euro si au castigat la fifa inainte de intrarea in insolventa. ha ha ha.
Bah astia care va credeti patroni !! nu aveti bani ??? dati bah echipa la altii !!! CUM ATI LUAT BAH ECHIPA DACA SUNTETI RUPTI IN C ???? VRAJEALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ECHIPA ESTE A LUI BADEA !!!!!!!!!!!!!!!! STA IN UMBRA !!!!!!!!!!!!!!! PANA NU MOARE ALA DINAMO NU ARE VIATA !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.