Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe cei de la FCSB cand ii testati ??? Nu vedeti ca se rup (rupturi musculare sa inteleaga si prostii din Berceni ) in fiecare meci ????
:))) deși par puerile, parerile tale, care par a fi simple gânduri de *** cu idei conspirative, să știi că ai dreptate. Foarte mulți fotbaliști folosesc droguri grele. Și asta nu se întâmplă doar la Cluj; se întâmplă și mai mult în București și chiar mai mult în campionatele puternice.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce faceti? Va dopati ... E putin stimabililor ... CFR e "fruncea" Clujului.
Ce facusi frate, vorbesti pasareste?
Pai ne viseaza noaptea ... E bine, e foarte bine.
Nu stiu, or fi multi dar cum i-au verificat cum au dat de ... Cluj. Pe vremea lui Ceausescu tenebrele Romaniei erau la Zalau, acum la Cluj.
Ia sa vedem ce-i acolo pe la Cluj ... Citat GSP: “A doua zi după meciul cu CSU Craiova, pe contul de Facebook al lui Emil Mircea Băluș, zis “ Mircea Nebunu”, au apărut mai multe fotografii de la petrecerile date de CFR Cluj în 2018 și 2019, cu ocazia câștigării campionatului. Mircea Nebunu este liderul temutului clan al Sportivilor. În 2004, el a fost condamnat la 8 ani de închisoare pentru “tentativă de omor calificat”. Bravo Familia mea! Uite Steaua”, scrie Băluș la o fotografie din mai 2018, în care apar omul de afaceri german Abris Lelbach (vezi aici rolul său la CFR Cluj), președintele CFR Cluj, Marian Copilu și Neluțu Varga. Alături de cei trei, în imagine mai apare Milu Constantin, un personaj din Ploiești care în 2016 a fost inculpat pentru “şantaj, complicitate la şantaj, tulburarea ordinii şi liniştii publice şi portul sau folosirea fără drept de obiecte periculoase”. https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/titlul-castigat-de-cfr-sarbatorit-impreuna-cu-interlopi-periculosi-vasile-dincu-si-politisti-567358.html
Ce facem noi aici este prea greu de înțeles pentru mintea ta. Concentreaza-te pe lucruri simple, asta dacă vrei sa fi oarecum fericit.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.