Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Cuvinte grele! Conducerea FCSB a izbucnit la adresa unui jucător îndepărat: "El ne-a pierdut campionatul, ne-a distrus cu Dinamo"

« Înapoi la articol

Comentarii (17) Adaugă comentariu

Marian Iordachescu  •  13 Ianuarie 2018, 06:17

Ducadam este portarul care a avut norocul sa ghicesca intr-un moment decisiv de finala a unei cupe de campioni europeni ,colturile unde vor trage adversarii 4 lovituri de la 11 metrii si a plonjat pe directia mingiei aparand la rand primele 4 penaltiuri si atat dar suficient E singurul din acea echipa mare a Stelei care sta acum sta umil pe langa Becali si il perie pentru niste bani cu toate ca are o pensie militara destul de frumoasa Ceilalti mari jucatori stau departe de FCSB si sunt alaturi de Lacatus si echipa Steaua a armatei Era mai frumos sa nu ii cante ode lui Becali si sa-l critice si el pe Amorim

mosvasile  •  12 Ianuarie 2018, 15:36

Hagi "a incurcat borcanele" in celebrul meci fcsb-Viitorul,din play off programat sa fie 4-0 si terminat...1-1,cu toate ca s-a "autoaccidentat"si fundasul Hodorogea si au jucat in 10!Va mai aduceti aminte?Era deja unu zero si fcsb-istii se incurcau unul pe altul in careul vraiste al Viitorului si nu reuseau sa o bage!Si,in ultimul sfert,Hagi ii introduce pe Tucudean si pe Vlad Morar,care nu erau din "filmul"ala!Si exact ***...le-a trantit mucii in fasole!

costel_c  •  12 Ianuarie 2018, 13:49

Ce om si Duckadam asta?! Cred ca e mana statului paralel care vrea sa-l denigreze pe brazilian. Cum sa-l ataci pe cel mai bun jucator strain din istoria noastra??? Pe marele Amorim... Doamne, ce oameni invidiosi!

spinoza  •  12 Ianuarie 2018, 13:39

Un fasss mare Amorim! N-a mai jucat nimic de cand Astra a luat campionatul! Capul in pamant si fuga in jurul mingii! Cred ca nu-i brazilian! N-a aratat c-ar fi!

vasy86le  •  12 Ianuarie 2018, 13:26

Postat de catalinozaurusrex pe 12 Ianuarie 2018, 12:46

Tare-s curios unde va juca peste 6 luni? La Kayseri sau la echipa a II-a a FCSB? Cat de inconstient sa fii sa faci astfel de afirmatii la adresa angajatorului, cand in acest moment ai "statut" de imprumutat? Sau "detasat", dar in alti termeni. Practic el a gafat de doua ori. Prima data pentru ca s-a luat de fosta echipa, ceea ce nu se face, deoarece frumos ar fi fost sa lase loc de "buna ziua" si a doua oara pentru ca a uitat ca inca mai are contract cu FCSB... Dar asta este. Unde nu-i cap, vai de picioare. Cel mai probabil, la revenire se va duce la Dinamo, sa-i mai incurce si pe altii. :))

Omult spune ce simte, nu ca altii care accepta toate magariile lui jiji.

chim_jong_unu  •  12 Ianuarie 2018, 13:28

Postat de capca1 pe 12 Ianuarie 2018, 12:53

Nu, sincer, nu ai dreptate. A fost un portar bun, găsit de Lucescu la Arad, când i-a apărat ăstuia un 11 m. Nu era un portar spectaculos dar, era sigur, apăra ce trebuia să apere ! Cât despre clipa lui de glorie sportivă, asta nu i-o poate lua nimeni ! Și părerile și le exprimă cuviincios. Acuma, nah, trebuie să trăiască și el, dacă Becali-l plătește, ce ai vrea să facă ?! Unde să plece ? Să ne povestească, veșnic, cum a apărat 4 lovituri , asta, gata, s-a terminat !

Da , așa o fi . ***

vasy86le  •  12 Ianuarie 2018, 13:25

Postat de catalinozaurusrex pe 12 Ianuarie 2018, 12:46

Tare-s curios unde va juca peste 6 luni? La Kayseri sau la echipa a II-a a FCSB? Cat de inconstient sa fii sa faci astfel de afirmatii la adresa angajatorului, cand in acest moment ai "statut" de imprumutat? Sau "detasat", dar in alti termeni. Practic el a gafat de doua ori. Prima data pentru ca s-a luat de fosta echipa, ceea ce nu se face, deoarece frumos ar fi fost sa lase loc de "buna ziua" si a doua oara pentru ca a uitat ca inca mai are contract cu FCSB... Dar asta este. Unde nu-i cap, vai de picioare. Cel mai probabil, la revenire se va duce la Dinamo, sa-i mai incurce si pe altii. :))

Asta daca vine la Dinamo, e pericol pentru voi, isi va da si viata doar sa va dea gol si sa va incurce, sincer sa fiu, mi se pare un jucator periculos, probabil la fcsb nu s-a adaptat, dar e un jucator bun, probabil pe mana lui Sumi, va straluci din nou.

capca1  •  12 Ianuarie 2018, 12:53

Postat de piet pe 12 Ianuarie 2018, 12:25

un alt capiat de la curtea regelui batal! SA-SI ADUCA AMINTE DE GOLURILE INCASATE PRINTRE PICIOARE ,MAINII,DE LA 30-40 DE METRII.A AVUT O CARIERA LINIARA PANA LA MOMENTUL SEVILLIA .LUMEA IL TINE MINTE PRIN ACEL MECI DAR ADEVARUL E CA A FOST O TROMPETA DE PORTAR

Nu, sincer, nu ai dreptate. A fost un portar bun, găsit de Lucescu la Arad, când i-a apărat ăstuia un 11 m. Nu era un portar spectaculos dar, era sigur, apăra ce trebuia să apere ! Cât despre clipa lui de glorie sportivă, asta nu i-o poate lua nimeni ! Și părerile și le exprimă cuviincios. Acuma, nah, trebuie să trăiască și el, dacă Becali-l plătește, ce ai vrea să facă ?! Unde să plece ? Să ne povestească, veșnic, cum a apărat 4 lovituri , asta, gata, s-a terminat !

catalinozaurusrex  •  12 Ianuarie 2018, 12:46

Tare-s curios unde va juca peste 6 luni? La Kayseri sau la echipa a II-a a FCSB? Cat de inconstient sa fii sa faci astfel de afirmatii la adresa angajatorului, cand in acest moment ai "statut" de imprumutat? Sau "detasat", dar in alti termeni. Practic el a gafat de doua ori. Prima data pentru ca s-a luat de fosta echipa, ceea ce nu se face, deoarece frumos ar fi fost sa lase loc de "buna ziua" si a doua oara pentru ca a uitat ca inca mai are contract cu FCSB... Dar asta este. Unde nu-i cap, vai de picioare. Cel mai probabil, la revenire se va duce la Dinamo, sa-i mai incurce si pe altii. :))

piet  •  12 Ianuarie 2018, 12:25

un alt capiat de la curtea regelui batal! SA-SI ADUCA AMINTE DE GOLURILE INCASATE PRINTRE PICIOARE ,MAINII,DE LA 30-40 DE METRII.A AVUT O CARIERA LINIARA PANA LA MOMENTUL SEVILLIA .LUMEA IL TINE MINTE PRIN ACEL MECI DAR ADEVARUL E CA A FOST O TROMPETA DE PORTAR

«

1

2 »
«

»