Alte știri din fotbal
Suspendare drastică pentru Monday Etim după eliminarea din U Cluj - Universitatea Craiova
0
Cristi Săpunaru l-a pus la punct pe Alex Dobre: „Nu ai voie să faci așa ceva. Ești căpitan!”
0
Laszlo Dioszegi a rupt tăcerea » Ce urmează la Sepsi, după eșecul lui Viktor Orban: „Le-am zis și jucătorilor”
0
Mijlocașul revelație din Superliga, propus de Ioan Ovidiu Sabău la națională: „Se vorbește prea puțin de el”
0
Știri din fotbal internațional
Virulent la adresa lui Hansi Flick: „A distrus Barcelona! Lasă că nu s-au calificat, dar să facă asta?!”
4
UEFA sparge banca: 40% mai mulți bani cluburilor! » Alt miliard de la sponsori + Schimbare istorică în 2027
0
Riscă o suspendare drastică pentru declarațiile făcute după Atletico - Barcelona
0
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Intunecatule, acelasi "reprezentant" a afirmat ca inca nu au primit o cerere oficiala de schimare a emblemei. Cand toata lumea stie ca nu mai aveti aceeasi emblema, ei asteapta "cereri oficiale", de parca nu s-a vazut si la TV ca aveti alt logo. UEFA nu permite asa ceva, FRF si LPF ar trebui sa va sanctioneze, dar ei va apara, sa vedem pana cand.
De ce vorbesti asa? asa ti-am vorbit? cu ce drept ma faci tu pe mine spalat pe creier? ti-am raspuns doar la afirmatia aia,care tie ti se parea ceva incredibil.Daca ai avut pana si un chiosc in piata,stii foarte bine ca nu-l tii daca nu aduce profit,iar fotbalul,este,in ziua de azi o afacere.Si,nu inteleg despre ce dragoste vorbesti...adica,moldoveanul ala care-i la voi acum,iubeste rapidul la nebunie?
Cap de rama ,iti dam tie foc ca si asa esti o legenda visinie,nu?Pun pariu ca daca te intreb care a fost cel mai mare conducator al vostru,o sa imi zici dinu voma,si care a fost cel mai mare jucator imi zici pancu.
Tovarase doctor inginer legenda cacanie,daca ascultai ieri la tv,ai fi vazut ca un reprezentant al federatiei a spus clar,ca daca este urmare a unei hotarari judecatoresti,nu au ce face si trebuie sa permita.Intelegi sau trebuie sa iti desenez?!
Sa ma k..ac in ziua lui, o diaree de aia imputita sai dau !
Da , dragostea lui pentru echipa asta . Il doare fix in PPP ul AAA de voi si Steaua actuala FCSB , dar nici asta nu e sigur daca va fi !!! Visati in continuare si daca e nevoie poate va dati si viata pentru acest cioban op aaa rit , spalatilor pe cre ier !!!
Astazi e ziua de nastere a valahului. Stiu sigur.
Noah mah, stii ca astazi e ziua de nastere a valahului? E declarata zi deschisa la umplerea frigiderului lui cu carne
Nu ma cap de pluta , dati locul legendelor Romaniei care au fost desfiintate din cauza voastra care ati fost adusi de bol sss evici si intodusi cu forta in campionatul Romaniei ! Asa ar fi moral .
Justitia v-a obligat sa va schimbati emblema, foarte frumos. Nu scrie nicaieri ca hotararea ICCJ se refera la participarea in competitie. FRF trebuie sa ia act de schimbarea siglei si sa va sanctioneze sau sa nu va mai permita participarea in campionat cu un alt logo. Sunt lucruri complet diferite.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.