Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Belgia - Senegal » Coechipierii au sărit la bătaie
0
Yamal și-a „amenințat” un coleg de la naționala Spaniei: „O să-l mănânc de viu!”
0
Enes Sipovic, mesaj din Sarajevo înainte de SUA - Bosnia: „Toată țara e gata de o noapte memorabilă” + Verdict viral despre Lukic și ce afacere de lux și-a deschis
0
Revine în Superliga? Alex Mățan tocmai a rămas liber de contract: „A fost o onoare!”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
vai viatza .... ce ne facem nene ca pleaca astia de la cca(sau wca sau cum i-o spune). propun sa facem o cheta nationala si sa ridicam o biserica la care toata suflarea fotbalistica sa vina sa se inchine si sa dea acatiste ca nu cumva acesti mari domni din conducerea cca(wca) sa nu plece.
avem arbitrii foare talentati dar care au mers la meciuri stresati sa nu greseasca pt cei care trebuia sa castige. de sus pleaca totul
bai copii.. plecati.. dumnezeu cu mila... mai degraba arbitreaza un antrenor strain si greseste... macar stii ca nu e fraudat rezultatul.. si ca nu sau dat bani, macar esti cu inima impacata... plecati la rupt gheba pe 50 de lei pe zi
Nu ati cerut voi sa vina arbitrii straini. Au cerut echipele din cauza compromiterii arbitrajului rominesc, a pierderii totale a credibilitatii. Si vedeti ce "rasufla" de la Pitesti! Asa ca, nu va victimizati inutil, nu a inceput fotbalul si arbitrajul cu voi si nici nu se va termina cu voi. Dar VOI puteti face altceva / schimbati sistemul si redati CREDIBILITATEA. E mai greu! Puteti pleca daca nu aveti solutii. Si prima este FERMITATEA. Aici suferiti si o sa suferiti!
singura problema cu arbitrajul romanesc este ca exista dinamo
DRUM BUN si cale batuta ! daca nu sinteti capabili, atunci mai bine plecati de azi, ce mai asteptati pina sezonul viitor ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.