Alte știri din fotbal
Mihai Popescu, după eșecul 0-4 din amical: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
0
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
1
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
3
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Știri din fotbal internațional
Mexic - Anglia, în optimile de finală ale Campionatului Mondial » Vremea dă peste cap startul jocului
0
Neymar, devastat! Cum a fost surprins, în timp ce Haaland și colegii „vâsleau” în fața peluzei
0
Jocuri în culisele Mondialului! Americanii descriu schema prin care Trump l-a salvat pe Balogun de suspendare
5
Haaland și Generația de Aur » Norvegia răpune Brazilia și se califică pentru prima dată în sferturile Campionatului Mondial!
22
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
Spune si asta ceva despre valoarea lui!!!
asa e, el numai la Pandurii si mai apoi la Dinamo a dat randament ! e pacat ca nu a mai vrut sa ramana, desi il inteleg ca la Craiova are cu totul alte conditii sportive si financiare.
Craiolguța nu are nevoie de un dan nistor bun, ca la dinamo! Ei rezolva meciurile cu arbitrii mânjiți! Si atunci randamentul unora nu mai contează. Punctele necesare dar mincinoase se strâng altfel, nu ca o consecință a jocului prestat. Punct.
Diferența "enorma" a fost făcută de arbitrii ticalosiți telecomabdați de deaconu! Pana nu veți recunoaste asta in presa, nu vom avea fotbal adevarat in românia!
Asa a patit si la cluj
E printre cei mai slabi de acolo... In cel mai bun caz ar trebui sa faca tușa...Toate pasele le greseste, vai capul lui!
Mare fotbalist! Ca si "fostul mare fotbalist",proaspat presedinte... Mai bine ramanea la Evian si juca cu PSG...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.