Alte știri din fotbal
FC Botoșani - CFR Cluj, meciul care deschide ultima rundă din 2025 » Echipele probabile + Cote
0
Tricoul campioanei FCSB, dus în deșert de fotbalistul pe care Gigi Becali l-a înlăturat
0
FCSB, record fabulos pentru echipele românești » Ce bornă va atinge la derby-ul cu Rapid
3
Gigi Becali e convins în speța legii Novak: „Asta va decide CCR. Președintele nu poate face ce vrea el”
1
Știri din fotbal internațional
Vecinele din Serie A joacă la 13.800 km distanță! » Care și unde va fi primul meci organizat în străinătate
0
Directorul Gazetei e șocat de eliminarea Craiovei: „Să vă spun ce am notat în minutul 40”
0
Rusescu a găsit vinovatul pentru prăbușirea Craiovei: „Fricos! El a pierdut calificarea”
0
Bologna - Inter » Echipa lui Chivu luptă pentru un loc în finala Supercupei Italiei
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Proiectul ultra-secret din China care ar putea schimba echilibrul puterii ...
Libertatea
„Micul Einstein” din Belgia își încheie doctoratul în fizică cuantică la 15 ...
Adevărul
„Antrenorul Anului” Cristian Chivu are un 2025 trepidant la Inter: „Sunt ca ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan a numit cele trei țări care nu au fost mulțumite de soluția ...
Libertatea
Nistor ,Chipciu în primul rand își depășesc atribuțiunile la echipa ,se cred ei antrenori ,fac ei de capul lor ,joaca ca în curtea scolii ce vreau pe tot terenul ,nu își țin posturile ,dupa care dau din mâini și reproșează colegilor ,etc !? Schimbările se pare ca le fac tot ei ; Au ieșit pe nedrept cei schimbați! Trebuiau sa iasă de pe teren ( și stadion ) Chipciu ( cel mai prost meci făcut și nu e primul !? ) ,Nistor ( da din mâini și reproșează, Olteanu) ,Bica ( superficial rău) ,Thiami asta înaintașul, 0 ( Zero barat ) ,iar campionul Nulităților, SIMION ; Un habarnism de amator care ii este frica de minge ( Il musca pur și simplu ) vedeți cum da repede pasa numai înapoi și lateral de 1 metru sa scape de ea !? Bine mai sant " adunaturi " pe acolo ( Popescu ,paralel cu fotbalul ,+ jucătorul de culoare care a întrat pe parcurs în atac ( nu rețin numele ) sant doar o gluma fotbalistica ! Dacă în iarna în scurta vacanta nu ii readuce cât de cât cu piciorele pe pământ pe acești " refuzați de toate echipele care se cred fotbaliști, " U " cu toate ca SURPRINZATOR SI VREMELNIC este pe loc fruntaș, o sa cada repede pe tobogan RAU DE TOT !
Draga Dan Nistor, am fost pe stadion. Suporterii vostri au bagat batul prin gard si cativa fraieri au raspuns cu ' Ria ria' lor. Nici vorba de huiduieli la adresa vostra dar au fost, e-adevarat huiduieli intr-una. La adresa arbitrului. A fluierat sistematic in favoarea 'U', a imprastiat cu galbene in stanga si-n drepta pentru proteste, doar ca protestele erau justificate. Si niciun galben pentru U, desi au fost si cateva faulturi de galben facute de jucatorii vostri.
Trebuia să fi mai concentrat la meci, nu la mesajele suporterilor! Dacă în minutul 2 la intratea ta arbitrul îți dădea galben, poate nu primea nici Ştefan cartonaşul roşu (vedea că este un arbitru, care nu lasă jocul dur). Ce ai aşteptat de la suporteri? Să te aplaude atunci când "suporterii" voştrii au cântat jumătate din meci refrenele cunoscute împotriva lor??? Te prefaci, sau chiar auzi doar cu o singură ureche?
Trebuia să fi mai concentrat la meci, nu la mesajele suporterilor! Dacă în minutul 2 la intratea ta arbitrul îți dădea galben, poate nu primea nici Ştefan cartonaşul roşu (vedea că este un arbitru, care nu lasă jocul dur). Ce ai aşteptat de la suporteri? Să te aplaude atunci când "suporterii" voştrii au cântat jumătate din meci refrenele cunoscute împotriva lor??? Te prefaci, sau chiar auzi doar cu o singură ureche?
Iartă-i Nistore. Așa cum sunt mulți *** români, sunt și destui *** secui. Numai naivii cred că ungurii sunt chipurile mai civilizați, prostia nu ține cont de etnie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DINAMO VS RAPID...NU SINTEM SIGURI MECI DE 1X2...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.