Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Exact asta a-si si dorea Petrescu, trebuia sa-l lase sa plece atunci cand s-au certat. Acum au fost oricum nevoiti sa-i rezilieze contractul dupa ce au si pierdut o gramada de meciuri. Petrescu e un tip fte ambitios si capos, nu sta daca nu are rezultate si cred ca ruptura s-a produs din cauza si vina patronului. CFR are cel mai mic buget dintre toate echipele prezente pana si in EL, dar patronul avea pretentii de grupele CL. Nimic rau in asta dar trebuie sa fie realist.
Asa poate ia si Fcsb titlul.
5 meciuri pierdute din ultimele 6! Acum poate intelegeti ca Petrescu nu e nici o scula de antrenor. La lotul pe care avea la cluj, trebuia sa bate la golaveraj fiecare meci. In schimb plangaciosul asta de Petrescu nu stie decat sa acuze arbitrii, clubul, fedratia, si Romania, cu tot ce i-a oferit! Ne-a facut de ras destul in Europa cu aroganta si compotamentul lui mizerabil.
Adio KVSC 1907 ! O sa devina o echipa de pluton! Multi jucatori o sa plece iar KVSC 1907 o sa fie echipa de play out! Multumim Dan Petrescu dintre asteptam la Nationala! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am aflat de ce postezi noaptea !!! Esti prost ca noaptea !!!!!!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Furati cfr ul bai corectorule ! Am scris corect acum ? Se vede Clar ! Nu am veut sa spun asta dar deja e prea mult.
Du-te bă agramatule la școală, cu cine-ai făcut româna cu femeia de servici?
Delir in stare pura. Dupa 3 campionate castigate cu ajutorul arbitrilor, tipam in gura mare ca suntem furati. "Fc5b" sigur are legatura cu rezultatul de la Roma.
Ati avait 2 penaltiuri nedate ! Si sa luna date pé dans Ala care v a Dat golul a sous ça se bucura si pentru suporteri lui u cluj !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.