Alte știri din fotbal
Campionul României va fi adversarul lui Gheorghe Hagi la meciul de debut pe banca României
0
Din toaletă și cu filtru de Mister Bean, jucătorul Craiovei a avut derapaje inimaginabile: „Să-mi sugi p***! Mă p** pe toți țiganii”
0
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
3
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho vrea să transfere un atacant la Real Madrid » Jucătorul de clasă ar putea ajunge gratis
0
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Cat de penibil este acest smorchila a fotbalului ***. Cat mai suportam fratilor interlopii *** sa calce in picioare fotbalul romanesc??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Smiorcaeli...dar cele doua penalty-uri raman! Au dat si adineauri reluarea pe Digi, ere imposibil sa nu vada tragerea la Man, era foarte aproape Barsan! Si nici tusierul ala zelos din R1 n-a intervenit...
"vor evolua cu echipa cea mai bună echipă și vor dori castige " ce oameni si astia, sa vrea sa câștige!! Lasati l mai oameni buni sa castige ca daca nu, cred ca ..nu stiu, nu stiu
Surpriza majora! Santinela Cazematei sovietice CSA vorbește de fotbal profesionist, nu numai de făcătura amatoare apărută din nimic in 2017 in ograda siniștrei UM sovietoide CSA!
Daca te-ai saturat, bea apa! Poate te trezesti.
Supara adevarul?! Are dreptate!!!
In fiecare an CFR pierde 20 de puncte din cauza arbitrajelor. Si nu e vorba de greseli ale arbitrilor!!!
Danutze ai ajuns mai rau ca ***.. Grețo§ ai ajuns...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine au fost ultimele campioane ale Romaniei la fotbal? Otelul, Viitorul, Astra... Despre toate s-a spus ca au castigat fraudulos. CFR a castigat categoric ultimele doua si l-a dominat clar pe acesta! Inadmisibil!! Strica planificarea!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.