Alte știri din fotbal
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
2
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
2
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah nu-l cruță pe Arne Slot: „Trebuie să revenim la heavy metal!”
0
S-a stabilit o nouă campioană din Europa » Liga unde mai mulți români luptă pentru cupele europene
0
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
0
Gol absurd în Moldova! Faza ireală care a devenit virală: cum s-a întâmplat totul
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Niciodata un antrenor coleric si grobian ca Dan Penalty nu va putea antrena o echipa in care sunt vedete adevarate! Vi-l imaginati pe CR7 ratand si pe Bursuc luandu-i toti mortii la rand?
poate magazioner?
poate magazioner?
Ce echipa bună ara face!! Dan penalty și penaldo !! Ar primi penalty la orice meci, chiar și în amicale!!!
Il da afara pe Ronaldo si-l ia pe Burca.
Sunt chestii mai importante, mai reale pe lumea asta. Indiferent de ținutele pentru care optează, fie rochii mulate, sexy, costume masculine sau ținute feminine, Andreea Marin nu a fost niciodată vulgară, nici măcar atunci când a purtat decolteuri amețitoare. Cu toate acestea, a existat un moment din viața sa când a pozat ceva mai îndrăzneț. Deși acum e greu de imaginat că vedeta s-ar mai expune așa, iată că Andreea Marin s-a lăsat fotografiată foarte sexy în urmă cu câțiva ani. Pictorialul a putut fi admirat, atunci, în paginile unei reviste dedicate bărbaților, ea lăsându-și sânii total la vedere.
Seicul l-a luat tare: "Ma, tu te duci la biserica? Zau?? Hai pa, atunci."
Asta numai pentru ca seicul colectioneaza carti de telefon din Romania anilor 80. I-a cazut tocmai asta pe picior. Kismet!
Prea tare! Respect!
Asa e cum zici. Toti au fost ceruti de Ronaldo. Cica nu l'a mai injurat antrenoru' de cand avea 12 ani. Vrea si el sa se simta tanar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.