Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Omul este jos total ( caracter , bun simț, nu cunoaște termenul , josnic , etc. )
Îmi place de Dan că măcar știe să își provoace jucătorii. Daca vorbim de CV-uri , mă uit la Bairam, Căpățână și alți jucători ai Craiovei care , dincolo de faptul că stau prost la capitolul CV-uri , nici măcar pe teren nu arată că merită să-și treacă în CV că au jucat la CSU. Mateiu lipsit de inspirație , ca de obicei, arunca mingea aiurea când obosește; Bairam -slabut, firav ,in duelurile individuale , doar se agita fara folos pe teren ; Căpățână - doi pași în fața , mingea înapoi. Atacanții au rămas fără suflu în fața porții și li s-au înmuiat picioarele când a fost vorba sa șuteze la poarta. Cu CFR nu trebuie sa plimbi prea mult mingea și trebuie să șutezi mai mult la poarta, așa cum s-a și văzut pe final de meci.
Omul asta chiar nu are limita penibilului?! “ Nu mă convinge linia asta văzută astăzi. Dar asta e România. Tragem liniile alea cum vrem, ca CFR Cluj să nu fie bine”. Cum poti amice sa spui asa ceva cand echipa ta a avut un noroc chior azi?! Daca Universitatea juca fotbal de la inceput, asa cum a facut-o in ultimele 20 de minute (in prima repriza a jucat cu frica, intrand in jocul marunt, la ciupeala si dur facut de cfr) puteati pleca din Banie cu un sac de goluri! Asa ca ai bunul simt si nu ma face astfel de afirmatii care te descalifica.
Cum a fost penalty la Ndong asa a fost penalty si la Birligea...
CFR NU JOACĂ CU STEAUA CARE ESTE ÎN LIGA 2 JOACĂ CU O ECHIPĂ FORMARĂ DIN CONSOANE FĂRĂ STADION ȘI ARE ȘI ALTE DENUMIRI PRIVIN PATRONUL LRGAT DE FERMĂ.
V-am tras-o noi bă , fraiere , și fără transpirația lui Bârsan din camera VAR sau fără noroc chior o luați în brațe urât aseară , dar nu scăpați , ați fost tăvăliți efectiv 25 de minute și mai ai nesimțirea să vorbești ?!
Care Steaua dinnliga 1?????
Petrescu incearca sa dea lovitura ca si conte , problema e ca ii da dancu cu demisia in cap si nici Nu il suna nimeni din premier league ( se gandea sa fie liber de contract pt Chelsea)
Avand in vedere , la cum explici tu lucrurile, IQ-ul iti joaca feste si a ajuns la un prag maxim de 60 de unitati, hai sa iti dau si datele reale din "culisele" adevaratei steaua , aia a ta, CSA Talpan. A fost inventata , ca de obicei , politic in anul de gratie 2017 de catre Talpan&co, vrei sa stii exact numele echipei care a fost transformata in ceea ce crezi tu ca e Steaua? AS Regal Sport Club Ferdinand București din liga satelor.PS: niciodată in istoria planetei nici o campioană a unui continent nu a ajuns in liga 4-a și chiar mai mult de atât să stea acolo cel puțin 3 ani de zile și chiar mai mult de atât să nu aibă dreptul de a juca in prima liga profesionista de fotbal !!! CSA fiind echipă departamentală ! Stadion , gratie bunatatii romanilor si a investitiilor europene este Ghencea care in mod abuziv e tinut sa nu produca nimic de cel putin 3 ani de zile de catre Talpanel si Colonel. Suporteri maximum 200 de "ultrasi" care bat copii la chioscurile de inghetata sa arate cat de "ultrasi" sunt si tot aceiasi suporteri care intra GRATIS pe stadionul Ghencea , in speranta , celor din conducerea CSA, ca vor veni cateva "meleoane" de suporturi de hartie igienica, sa sustina fecalitatea comunista. Steaua , iti zic nu numai eu, cat si ceilalti zeci de mii de suporteri din Romania, ca este in LIGA 1 fara intrerupere si in scurt timp se revine la normal din toate punctele de vedere. Stai jos ai 4.
Asta cu juniorii pe care o să -i bage Dănuț e gluma anului
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.