Alte știri din fotbal
Guvernul nu se pune de acord » A aprobat 1,4 miliarde pentru 4 stadioane, dar ministrul Dezvoltării are altă idee: „Din 2028”
0
Care e situația lui Assad Al-Hamlawi » De ce a cerut schimbare la primul meci ca titular după accidentare
0
FCSB, cerere pentru LPF: „Cu respect” + MM Stoica, atac la Ciucu: „Îi e silă de noi!”
0
U Cluj - UTA Arad » Echipele probabile: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul a leșinat, din cauza unei bătăi ca în filme între cele două soții ale sale! » A intervenit poliția
0
Transfer exotic pentru Virgiliu Postolachi: „Va semna un contract pe doi ani”
0
Rodri vine la vizita medicală » Detaliile contractului cu Barcelona + Cât costă transferul de la Manchester City
0
Singurul motiv de bucurie pentru Dan Șucu în acest weekend
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
E pacat ca se impilica politicul in sport , psd a distrus Romania si e abia la inceput . Uite cum plateste media, sportul si tot unde trebuie doar pt a lua miliarde de dolari , psd va distruge lumea daca Nu se iau masuri , multe salutari lu vasilica dancu , barosanul de la CFR ( Vai de capu lu varga , curata podelele pe acolo pe maruntis )
E o vrajeala inventata de toata presa din *** , din nefericire va mai fi la cfr pt cel putin urmatorii 25 ani pt ca Nu are unde sa plece , indiferent cat se chinuie ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
se zice ca ardelenii sunt mai inceti. Asa este. Facem lucrurile incet ca sa va dam o sansa sa ne ajungeti din urma. Voi sudistii sunteti rapizi, dar nu aveti busola. Luati mai campionatul daca asta e frustrarea voastra! Doar ca dincolo de campionate castigate sunt alte lucruri care conteaza. Scoli, spitale, economie, administratie, curatenie, cultura, oameni. Acolo e adevarata miza, acolo merita depus efort. Fotbalul e doar un joc.
Sa plece super dan, si-a atins limitele la cfr, trage echipa in jos daca ramane!
Cei trei iezi cucuiezi ar putea castiga un Oscar pentru ineptiile publicate. Dupa "DP se gandeste sa plece..."la cateva ore apare si " DP a plecat de la...".
Mda , bună poanta “ cedează mai greu “ , tu înțelegi ce scrii ?!!! Ardeleni determinați ? NICIODATĂ .
Corect , trebuia să completezi cu : și să continue în liga a-2-a 3-4 ani .
În ultimii trei ani a cântat pe la mai multe mese a și jucat cazacioc un timp … lasă-ne cu Dan-penibil …
Foarte interesant, probabil multi sunteti satisfacuti. Puneti presiune ca CFR e ajutata politic, iar dupa ce castigati meciul ramaneti tot la ideea cu politicul, dar ca si-au luat mâna de pe echipa. Penibili! Sunteti sub toata critica!
Este suficient că plângi tu și cei câțiva suporteri de cheferelei cu dînci, hi-hi-hi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.