Alte știri din fotbal
„Clientul” lui Becali după FCSB - Dinamo: „Am vrut să-l schimb, dar mi-a zis MM: «Gigi, îl nenorocești!»”
0
FCSB - Dinamo 0-0 » Jale de România! Fără gol la capătul unui derby chinuit
69
Darius Olaru a comis-o și va fi AMENDAT cu 10.000 de euro de Gigi Becali » Care este motivul
2
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
Știri din fotbal internațional
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
„Thriller” cu 6 goluri în Premier League » Liverpool a ratat victoria în prelungiri, după ce a condus de două ori!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
radoame, cine se aseamana se aduna. se pare ca sunteti la fel de idi@ti
Dacă vine Petrescu adio influente la echipă de la patron si bruno(blana de urs din fam. Adams)
Gigi a spus că numele Petrescu sau a spus tot Dan Penalty?
Ce oameni de nimic la clona asta fcsb, ma intreb cum se pot uita in oglinda suporterii astora.
Sunteti siguri ca a fost la o petrecere de sarbatorire a zilei sotiei sale? Nu de alta, dar ieri a fost si ziua lui (sigur ca ati uitat!) si ar fi o coincidenta interesanta, zic eu. Ma tem insa ca n-ati inteles.
Dan Petrescu e CAVIAR!!!!!!!! Plus ca e stelist. Ciobanul fara carte il vrea pe gigolo Alexa cum l a pus si pe balbaitul Dica.
Nu e Ilie Stan ?
Dan Petrescu e cea mai potrivita varianta de antrenor ,cel putin dintre numele vehiculate in presa.Steaua trebuie sa aduca antrenor daca vrea titlu.Sa-l aduci pe Alexa sa se scoleasca la Steaua precum Dica ,garantat nu iei titlu nici anul acesta.
Care suporteri? In afară de cei 2,3 care sunt pe aici si fac comentarii, fcsb nu are nici-un suporter. Mai sunt niste lingăi pe la tv si jurnale, in rest nimic.
umilita a fost cfr de dudelange. voi cand ne-ati batut in ultimi 40 de ani de fiecare data nu a contat nici pentru voi si nici pentru noi. asa s-ar putea sa fie si acuma,vedem la final. ne-ati batut la limita,nemeritat ca ghnoere a ratat singur cu portarul de 2 ori si arbitru a tras pentru voi. dar repet,de feicare data cand ne-ati batut ati terminat sub noi in clasament.,mult sub noi. cine stie. nelu varga nu mai baga niciun ban,cine stie ce se intampla in pauza asta,poate va desfiintati ca tg mures.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.