Alte știri din fotbal
„Părinte, eu cred că nu mai pot” » Preotul care a fost pe lac cu Gabi Mureșan dezvăluie ultimele clipe ale fostului fotbalist: „I-am zis: «Stai pe aici că e beznă»”
0
Scouterii din străinătate au venit să-l vadă pe jucătorul Craiovei la debutul în Liga Campionilor: „Deosebit de interesant, profilul lui amintește de Thorgan Hazard”
0
„Toată lumea știe” » Fostul coleg de cameră al lui Gabi Mureșan: „Un lider. Și un om blând, implicat”
2
Supercupa cu miză istorică: Bergodi poate cuceri trofeul pentru a treia oară, Coelho vânează o performanță unică
0
Știri din fotbal internațional
Cine transmite la TV Dinamo Kiev - U Cluj, primul meci al vicecampioanei României în preliminariile Europa League
0
Mașina de tocat selecționeri! » Câte echipe au decis să schimbe conducerea tehnică după Cupa Mondială 2026
0
PSG a șocat-o Liverpool cu prețul exorbitant stabilit pentru internaționalul francez
0
În timp ce Mexicul sărbătorea Mondialul, cartelurile bombardau un sat cu drone: „Unii celebrează goluri, noi suntem masacrați”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
80 de euro amendă în această țară dacă porți șlapi la volan, 145 de euro pe ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Deci mă jur că e cel mai penibil antrenor acest Dan Petrescu ! Nu v-ați săturat decât de smiorcăit este? Plânge Intr una ba de aia ba de aia... După ce că jucați și un fotbal de *** ... De îți vine să atunci tv pe geam când joacă CFR numai pretenții ... Ba da nu exista nici un jurnalist sa i spun verde în față ?! Ba ne am saturat de tine ... Tine au astea in trecut la Urziceni , acum 2-3 ani dar deja ești penibil rău de tot ... Cea mai favorizata echipa din campionat la orice atingere primește fault de parcă ar fi un joc ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DP asta nu ciripești nimic de măcelarul ăla Debellujh care ii trage un cot in fata lui Vatajelu și îl iartă Hațegan după vrea sa-i rupă glezna puștiului Baiaram ( atac din spate ) primește galben doar după ce arbitrul vede consecințele ( chiar și el își da seama de consecințe și își pune mâinile in cap ) .
Serios ? Doar in România o echipa așa devaforizata câștiga titluri la rând și are susținători in culise politicieni și nași pt. șeful federatiei … foarte ciudat !?!
Nu poți să nu vezi că sunt 2-3echipemaimult defavorizate, printre care și CFR, iar sunt la fel câteva favorizate, federația nu face nimic, probabil nici nu vrea, iar arbitrajul e la pămînt și ne mirăm că afară suntem aproape de zero!!
Danute vezi că în meciul cu CSU nu ați jucat NIMIC. nu meritau nici jumătate de punct. Nu pot sa fie meciurile la număr egal de zile decât dacă se joacă toate in aceiași zi iar atunci nu ar mai exista bani sa iei tu salariu de nabab.
Nu înțeleg de ce este supărat. Arbitru a arbitrat foarte bine, de CL și asta m-a bucurat. Ca nu am văzut greșeli fatale care sa favorizeze pe cineva. Ca iei roșu? Asta este decizia ta dacă vrei asta. Ca înjuri suporteri pentru care joci și fără ei fotbalul nu ar exista. Pentru ce Dane spui aceste lucruri? Treziți-vă ca este începutul la un fotbal frumos și în România. Ne-am saturat sa se greșească în favoarea voastră, acest arbitru nu a greșit nici în favoarea voastră nici a adversarilor. Ca a dat rosul unui jucător care nu respectă fotbalul și publicul pentru care joaca este altceva. Voi și toate echipele jucați pentru suporteri, suporteri plătesc sa vadă spectacol și nu să-i vedem pe fotbaliști cum ne înjură. Ca acest arbitru ar trebui sa fie toți, trebuie sa se facă un fotbal curat dar și dur. Ai greșit plătești, ne-am săturat de iertării într-una, iar jucători nu se învață minte. Ne trebuie un fotbal curat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.