Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Dan Petrescu sare la gâtul arbitrului și după victoria cu Viitorul: "Ne-a anulat un gol valabil"

« Înapoi la articol

Comentarii (11) Adaugă comentariu

jack_the_stripper  •  16 Aprilie 2018, 11:53

... când arbitrează...

jack_the_stripper  •  16 Aprilie 2018, 11:52

Postat de ludasmatyi pe 16 Aprilie 2018, 09:22

Cum poti sa fi atat de neserios sa legi victoria de persoana lui Kovács...Se arbitreaza in 4...Kovács este cel mai cinstit arbitru din tara...CFR este net superior echipei lui Hagi,dar si al FCSBului !! Dar te intreb,unde ai vazut arbitrii unguri ??? Eu am vazut un arbitru din completul de 5 care era roman de origine maghiara,ceilalti au fost romani.Ungurii nu arbitreaza la noi,eventual la meciurile internationale.Amesteci sezonul cu fazonului din lipsa de cunostinte elementare ,din lipsa de cultura generala inclusiv necunoasterea limbii tale materna!!

Măi, Lúdas Matyi, ai dreptate: Kovács e român de origine maghiară și referirile la originea lui și la faptul că asta l-ar face să sprijine Kolozsvári Vasutas Sport Club, numită azi CFR Cluj, sunt la fel de deplasate ca acelea în care se afirmă că arbitrii bucureșteni fluieră pentru Steaua, numită azi FCSB, nu și pentru răposata Rapid sau pentru campioana play-outului. Cât de cinstit o fi Pisti nu știu, dar e un arbitru slab, nu e meci la care să nu greșească, uneori grav. Și încă ceva... Abține-te să dai sfaturi în privința limbii române, o vorbești inteligibil, dar o scrii cu greșeli asemănătoare celor făcute de Kovács

ludasmatyi  •  16 Aprilie 2018, 09:22

Postat de tonyys pe 16 Aprilie 2018, 08:40

Cfr intotdeuna castiga cand e arbitrata de unguri, la meciul asta s-au dat doar 3 min de prelungire desi cfr a tras grosolan de timp toata repriza a doua, au facut schimbare in prelungiri iar regulamentul spune ca partida trebuie prelungita cu 30 secunde iar kovacs de frica ca viitorul sa nu egaleze s-a grabit sa fluiere finalul pe o lovitura libera periculoasa a viitorului.

Cum poti sa fi atat de neserios sa legi victoria de persoana lui Kovács...Se arbitreaza in 4...Kovács este cel mai cinstit arbitru din tara...CFR este net superior echipei lui Hagi,dar si al FCSBului !! Dar te intreb,unde ai vazut arbitrii unguri ??? Eu am vazut un arbitru din completul de 5 care era roman de origine maghiara,ceilalti au fost romani.Ungurii nu arbitreaza la noi,eventual la meciurile internationale.Amesteci sezonul cu fazonului din lipsa de cunostinte elementare ,din lipsa de cultura generala inclusiv necunoasterea limbii tale materna!!

tonyys  •  16 Aprilie 2018, 08:40

Cfr intotdeuna castiga cand e arbitrata de unguri, la meciul asta s-au dat doar 3 min de prelungire desi cfr a tras grosolan de timp toata repriza a doua, au facut schimbare in prelungiri iar regulamentul spune ca partida trebuie prelungita cu 30 secunde iar kovacs de frica ca viitorul sa nu egaleze s-a grabit sa fluiere finalul pe o lovitura libera periculoasa a viitorului.

Mayra Moldoveanu  •  16 Aprilie 2018, 08:02

Nu pot sa cred etapa trecuta parca nici nu am stiut ca a jucat Cfr acum tuna si fulgera impotriva tuturor . Incredibil

corectu  •  16 Aprilie 2018, 07:26

Petrescule,esti prea agitat.

haideusicfr  •  16 Aprilie 2018, 07:08

Postat de Miroslav Mihai pe 16 Aprilie 2018, 00:45

Lu nenea arbitru de casa al CFR ului isvan Kovacs ii era frica ca egaleaza Viitorul la ultima faza a meciului si a intrerupt meciul :))))))))))))))))))

Ai citit articolul?

Miroslav Mihai  •  16 Aprilie 2018, 00:45

Lu nenea arbitru de casa al CFR ului isvan Kovacs ii era frica ca egaleaza Viitorul la ultima faza a meciului si a intrerupt meciul :))))))))))))))))))

spinoza  •  16 Aprilie 2018, 00:18

Dane ai ajuns ca Shumibet! Un mascarici.

qwerty007  •  15 Aprilie 2018, 23:58

Postat de Ion Ciobanu pe 15 Aprilie 2018, 23:51

A fost mare fotbalist, dar ca antrenor lasa de impresia unui antrenor din liga X.

Ei,pai daca e asa inseamna ca si un neica nimeni ca tine ii poate lua locul !

«

1

2 »
«

»