Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Ba eu pe tine si clonele tale iresponsabile le bag in seama asa cum bagam in seama curcanii cind ajungeam la voi in mediul rustic . Cred ca si Printul Charles tot de aia isi viziteaza "cottage-izurile " di ungurime . Ii aduce aminte de Anglia secolului 15 ! Se uita pe dupa perdea si urmareste cocosul !
Gsp. Calcati si distrugeti tot ce.i bun. Doar sa fie fcsb pe primul loc.Pe toata lume o ponegriti si jigniti. Doar pe jiji ciobanel il ridicati in slavi
Smecheriile din trecut au fost facute cu arbitri straini sau intre timp toata lumea a devenit amnezica?
Pai este nonsens ce spui.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bine ca s-a inventat gsp-ul ,cine drec mai auzea de tine acolo in USA ,no lifer asa cum esti 24/24 pe gsp !:))ba ,pb este ca tu nu traiesti visul american ,pt tine este un cosmar non stop ,tu tot in Ro te crezi ,greseala care o fac multi romani plecati dincolo ,de aia nu este bine sa te angajezi la romani ,.same shait ,another day @!:)))nu ai asimilat nimic din USA ,same metal head:))
Urla fcsbisti si gsp.ul. Daca era fcsb la 5 puncte in fata nu mai zicea nimeni nimic. Tot scandalul asta a plecat din redactia gsp. Cancan.
keep on dreaming ,Talpazare!:))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cind UEFA nu o sa mai recunoasca palmaresul UEFA din 1947 pina a preluat ala clubul pina atunci totul e pura demagogie !
În altă parte? :))))))))))))))))))))))))))) în altă parte nu ai făcut nimic, nu ai avut arbitri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.