Comentarii (207)
istet10
istet10  •  05 Februarie 2024, 18:29
Postat de francescoli1974 pe 03 Februarie 2024, 20:17

Cum poți, domnule actor,să lauzi un om ca Becali,un ins care ne păcălește cu credința lui ,el are un IDOL și acela se numește banul,e un ipocrit,noi,"derbedeii " nu credem în gesturile lui filantropice iar dacă întinzi mâna la un astfel de om înseamnă că nu ai demnitate indiferent de cauza pt care te zbati.

Asa o fi. Dar nu e singurul. In schimb lui ii mai scapa si cate un ajutor dat celor in nevoie.

istet10
istet10  •  05 Februarie 2024, 18:28
Postat de gicab pe 04 Februarie 2024, 20:06

Respect talpan

A donat si ala pt vreun bolnav?

gicab
gicab  •  04 Februarie 2024, 20:06

Respect talpan

Randoomlegend
Randoomlegend  •  04 Februarie 2024, 14:57
Postat de _Adrian_1 pe 03 Februarie 2024, 19:03

Craitoiu cred ca vrea sa-si rezolve concedierea republicand materiale de acum 2 ani despre omenia lui Becali. :))

eu nu cred,eu sunt sigur ca esti *** de tot bai septare. clona fc r nu este rapid.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

francescoli1974
francescoli1974  •  03 Februarie 2024, 20:17

Cum poți, domnule actor,să lauzi un om ca Becali,un ins care ne păcălește cu credința lui ,el are un IDOL și acela se numește banul,e un ipocrit,noi,"derbedeii " nu credem în gesturile lui filantropice iar dacă întinzi mâna la un astfel de om înseamnă că nu ai demnitate indiferent de cauza pt care te zbati.

_Adrian_1
_Adrian_1  •  03 Februarie 2024, 19:03

Craitoiu cred ca vrea sa-si rezolve concedierea republicand materiale de acum 2 ani despre omenia lui Becali. :))

hofer
hofer  •  03 Februarie 2024, 06:01
Postat de Neacsumihaisorin201989 pe 09 Februarie 2023, 17:54

Nu neg legalitatea FCSB-ului, e posibil sa nu mai existe peste 10 ani daca o vinde Becali":))) Dar pt omu de rand care nu stie zapacelile astea care le discuta lumea pe aici si in locuri similare, FCSB in momentul de fata e Steaua, e echipa cea mai populara din Romania...multi habar nu au cine e Talpan sau chiar nu le pasa...nici mie nu imi pasa dar ma plictisesc acum. Am prins putin liber aici la munca :))))

Pentru tine va fi ceia ce crezi tu. Pentru mine FCSB nu înseamnă nimic. Pentru mine Pungașul este tot pungaș chiar daca din pungășia lui dă 0,0001 mai departe. Când ridicam un pungaș la rang de Sfânt cred că ceva nu mai este normal in Societatea in care trăim. Este anormal sa venerezi un ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

hofer
hofer  •  03 Februarie 2024, 05:44

Remember: "VALIZA" !.. *** Deci după părerea voastră sunt un sfânt! Najaaa! Și asta este o mentalitate! Bănuiesc că de aceia merge așa bine Romania!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

hofer
hofer  •  03 Februarie 2024, 05:31

Aici si acum se vede din nou cum se face reclamă pentru Gigi. Se repetă ce a făcut acum doi ani. De ce nu se spune de " valiză "? De ce nu se spune de măgăriile pe care le-a făcut la Avicola? Deci este clar că Gigi plătește pentru a i se face reclamă. Va mințiți singuri. Aici se face ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luigi_nb
luigi_nb  •  03 Februarie 2024, 01:24

Deh, extremistii se pupa intre ei, nimic de vazut aici. doua personaje cu care istoria nu va avea mila

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 21
Comentează