Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
FIFA a numit cei doi jucători care pot decide barajul: „România are un «factor X» în lot”
0
Zeljko Kopic surprins de anunțul lui Andrei Nicolescu: „Acestea sunt informațiile mele”
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: atenție la ce pregătesc ultrașii români!
22
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Starul lui PSG și-a dat acordul”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Tu ai sa ai mult ''parizer'' in perioada ce urmeaza , bonus ... fotbalul echipei tale , contra unor echipe din Europa ... !!
Hai ...asteapta-l pe Godot !!! Ca esti ''genial'' la bagat batul prin gard !!!.
ce corporatist? sucu este bisnitar. doar nu este multinationala fabrica lui de mobila.
Cred că Rapidul este doar o treaptă în planurile lui Şucu
Ochiul stăpânului îngrașă vita. Iată cum Dl Şucu o ia pe urmele D-lui Becali. Nimic nou sub soare. Pe banii mei…
Foarte bună observația despre unii comentatori sportivi care provoacă efectiv silă cu felul lor părtinitor de a comenta și cred ca nu numai suporterilor celorlalte echipe cat și chiar unora dintre cei ai căreia i se ridică osanale.
Bate șaua să priceapă cine trebuie să priceapă! Târziu și păgubos domnule Șucu, scutură pomul și taie uscăciunile! O frondă la adresa banilor tăi a fost și ”show”-ul pirotehnic pe care l-ai înghițit nemestecat! Cine și-a permis să aducă pe stadion fumigene și materiale pirotehnice? Folosești aceeași firmă de pază, al cărei administrator este sub urmărire penală? Ești sufocat de propria neputință, domnule Șucu? Fă-ți curat în curte, în grădină și în casă dacă vrei să ai Rapid!
Elegant ar fi fost ca niciun ziarist sa nu preia informatii din comunicatul asta de presa, asa cum si el a fost elegant cand a plecat la finalul meciului cu Craiova si s-a facut ca ploua. Elegant, ce sa zic!
CHAPEAU! In fine s-a umplut paharul dar s-a terminat cu golăneala de cartier.Bravo Șucu! Dacă Șucu aplică tot ce a scris in aceasta scrisoare ,intr-adevar clubul Rapid va avea un viitor.Hagi a fost primul care a inceput această transformare a fotbalului mioritic, de rupere de golaneala ligii lui Mitică si a acolitilor lui.Acum vine si Șucu.Bravo!Din urmă vin fratii Pavăl de la Dedeman cu investitii in FC Bacău.Bravo! Greu,dupa 33 de ani să scăpăm de dinozaurii din LPF si FRF, dar merită. PS.Mai trebuie lucrat la comentatorii părtinitori din televiziuni care nu si-au inteles rolul ca un jurnalist trebuie sa fie obiectiv ci nu subiectiv .Nu dau nume ,dar se stiu cei cu musca pe căciulă care inălțau osanale unor patroni precum presa coreeana lui Kim Jong Un.
Va fi amuzant de privit cum va ateriza acest avion în flăcări. Va reuși pilotul Șucu să-l bage in ocean? Sau - oy! - îl va băga în pāmânt? Aduceți parizerul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.