Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Unii îi spun: locatarul din cutia de carton.
Cu plăcere da' cine-i MM ăsta?!
Teoretizant și irelevant până la ridicol, ca de obicei. Ori spui ceva, ori taci naibii.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mulțumim MM, știm că nu te poți abține din poziția de "știe tot"!
Patronii din ziua de azi au nevoie de gladiatori 100%din timpul lor ca sa-și satisfaca placerile si reușitele lor personale.Cand totul este ok este binențeles meritul lor si cand ai zile mai proaste este doar vina celorlalți.Și viața sportivilor si fotbalistilor trebuie sa fie placuta și meniul vieți lor diversificat nu doar la cheremul oamenilor cu bani !
nu pot decat sa iti dau dreptate.si te ajut cu ultimile 2 exemple:man united si tottenham
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ăsta bate câmpii, auzi campioni de parcă de multe ori în sută lor de ani de existență au fost ei campioni? Băi nea canapea, desființează casa de pensii din apărare, mai dai afara vreo 8-9 pe lângă ăia pensionați pentru limita de vârstă, adică cam pe toți, aduci alți 14-15 jucători și într-un timp rezonabil, după ce treci prin calvarul diviziei B sau mai jos, nepoții lor la următoarea aniversare de sută de ani cine știe poate, poate! Vorba aia "Poţi să ai şi eşecuri, poţi să ai şi succesuri ..."
Cum vorbești tu ca un om "bătrăn" sau "mai de demult"!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.