Alte știri din fotbal
Petre Grigoraș, omul replicii „Du-te, bă, la șah!”: „Antrenor în Liga 1? 80% relații, 20% valoare!” + „În locul lui, nu mă întorceam la FCSB!”
0
Chindia - Sepsi deschide etapa #5 în play-off-ul Ligii 2
0
România - Cipru, la fotbal feminin, în preliminariile pentru Campionatul Mondial » Victoria asigură câștigarea grupei
0
FCSB nu îi mai sperie! Andrei Nicolescu: „Nu ne e teamă de ei la un baraj de Conference League, de ce ne-ar fi?”
0
Știri din fotbal internațional
Revine Marcus Rashford la Manchester United? Michael Carrick: „La un moment dat va trebui luată o decizie”
0
Surpriza lui Trump pentru fanii care vin la Mondial » Cât costă o călătorie dus-întors de 30 de minute cu trenul!
0
Elias Charalambous, pe lista unui nou club de tradiție: „Urmează ca în perioada următoare să se clarifice”
1
Chivu vorbește despre titlu și prelungirea acordului cu Inter » Antrenorul și-a descris jucătorii în patru cuvinte
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Iranul anunță deschiderea totală a Strâmtorii Ormuz pentru navele ...
Libertatea
Trapperul care înjura România a făcut scandal monstru la Budapesta. Albert ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan poate rămâne prim-ministru fără PSD. Ce se întâmplă dacă ...
Libertatea
Unii n-au dat mâna cu vreun patron din seria A și se apucă să râdă? Se fac de râs singuri
Chiar nu s-a gasit nici unul printre toti comentatorii de aici sa-l aprobe si pe Dl Porumboiu !?!?!?! Dar pina de Carciun mai e timp ! Macar unul !
macar stim cu cine a votat porumbalul.
Hai Georgică, lasă. Pune tricoul roș-albastru pe tine, și zi tare: Hai Genoa!
Corect, Nea Fane! Asa cum bine ai “opservat” și Matale, nici Becali si nici Porumb(oiu) nu posedă club de Aristocrați. Din bune motive, unul si-a dus echipa la Cimitirul Vesel, iar dincolló, de unde atatia Aristocrați printre cowboii de Pipera…? Sugerez o iconiță la purtător să ai, Nea Fane, nu numai cu Nenea Şucu, dar si cu preamărita Dumnealui. Hai, să trăiești Nea Fane, că știi că am o slăbiciune la Numele Matale, încă de mic copil.
Iuliu, sa ne suni in 24 h, cand iti trece (si) bucuria de român. Mai scrie-ne atunci cu ce te-ai ales din transformarea lui Nea Şucu in roş-albastru.
Reactie si comentarii magaresti, de neam prost...pacat ca un un fost om de fotbal se coboara la un asemenea nivel de jigniri fara sens.... Bun sau rau, Sucu @ asociatii fac un pas provocator spre lumea fotbalului european care conteaza.Ca romani, pana una alta, ar trebui sa ne bucure o asemenea miscare de business, cu asumrea si a riscurilor.
Tu trebuie să -ti faci transplant de minte ca să poți râde de cineva. Știi tu cum se fac afaceri la fel ca gâsca vecinei. Vai de capul tău.
Cat hate gratuit, e plin de ura piticul
Don Porumboiu să fim serioși, pe matale singura investiție pe care te duce capul să o faci e cu baloți. Ce face Sucu te lasă perplex. La fel ca Gigi, nu puteți înțelege timpurile în care trăim, voi știți doar iau un balot cu 5 îl dau cu 25. A zburat bre asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.