Alte știri din fotbal
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
"....noi nu semnăm cu vânători de rezilieri"???????????? Doar ce ai facut asta, dle Sucu. Pe Sumudica nu il prinde iarna , la pariu.
Pai Lennon n-a obtinut nici o victorie cu Rapid in 6 etape, singura echipa din Liga 1 care a reusit "performanta". Shumi a fost dat afara de la CFR Cluj dupa 7 victorii in 7 etape, pt ca se calificase doar in Conference League. Pt mine inca e un mare mister, cum de Lennon a ajuns antrenor la Rapid.
Cand mananci parizer pe capota calda a masinii cu suporterii si vii cu fularul de suporter la gat, mai ceri si echilibru din partea patronului?
Ce repeta obsesiv Gigi Ferguson?! "Posesie, posesie, posesie. Tzaca-paca, sa fie mingea la mine, daca am posesia, nici nu ma mai intereseaza scorul" Cine n-are Ferguson sa-si cumpere.
Domnul Sucu este copia perfecta a lui Gigi Becali, pe zi ce trece incepe din ce in ce mai mult sa ii semene in declaratii, e vorba doar de timp pana suporterii Rapidului se vor satura. Diferenta fata de FCSB e ca ai lor sunt patimasi si grup restrans.
99% ca n-a fost vina lui Lennon, ci a jucatorilor, care s-au lasat influentati de Sapunaru. Inciudat ca nu mai face parte din echipa la 40 de ani si i s-a "subminat" autoriatea (de parca el a inventat Rapidul), i-a tras de maneca pe ceilalti sa o lase mai moale si sa il ingroape pe Lennon. Fix acelasi lucru s-a intamplat la CFR, cu Mutu. Cat nu e Mutu mare antrenor, era imposibil ca jucatorii CFRului, la valoarea lor, sa fie asa slabi. Apoi, cum a revenit Danila Prepeleac, au "inviat" subit! Asa va fi si cu Sumudica, cel putin cateva etape, vom vedea alt Rapid. Apoi va incepe circul.
Bai dar fix ala care a venit de o luna jumate e vinovat ca voi aveti jucatori care au acasa cu Sepsi posesie sub 30% de nu accepti tu. Dar cine a adus jucatorii astia la Rapid inaintea lui? El a preluat cumva o echipa care avea peste 60% posesie si batea tot in playoff??! Daca era 31% atunci acceptai? E pragul psihologic acolo?! Omul a jucat 6 meciuri, e drept ca nu ah jucat bine, dar daca avea portarul asta (PE CARE L-A ADUS EL) avea 4 puncte in plus si daca se mai si arbitra normal (nu spun corect, normal), mai avea 3 puncte in plus, has sa spun 2 ca si la UTA parca nu meritau. Deci cu 6 puncte in plus avea 11, era pe podium. E abia inceput de sezon. Lasa echipa asta cu portarul asta adus de Lennon si ai sa vezi ca aia va fi media de puncte de acum incolo, in jur de 11 din fiecare 6 etape. Poate mai buna.
Nenea Sucu ar 3bui sa învețe de la Doamna ca tăcerea e de aur…
Sucule nu ne spui ca bateti 100% Iasul ??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.