Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Vrabia malai viseaza ...
Wow! Nu ți au banat "șucist". Mie da. Și ciobanul a început la fel. Ca nu știe, ca nu se baga, ca el e cu banii doar...și uite unde a ajuns! Titular la catedra scolii de antrenori. Probabil Șucu vrea director. Sa nu uitați lauda asta! Veniți? Va așteptăm! Dar dacă întârziați ca trenurile din România, mai bine stați acasă:)))
pai are dreptate,sucu este penibil.au redus 2 puncte in 4 etape dar in procesul asta i-au dsu pe keristi la 12 puncte de Steaua din liga 1. *** este sucu. sa vezi cum de etapa viitoare incep sa piarda pe banda rulanta puncte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai bine tăceai!!! Nici musca nu mai are loc de tine. I-ai luat fața! Acum caută calu'.
Mai bine tăceai!!! Nici musca nu mai are loc de tine. I-ai luat fața! Acum caută calu'.
Mai lasa beutura, bre ... ca nu-ti face bine ...
Nu te pui cu domnu' Șutu, dacă vine pe la spate ai grija la buzunare Gigele, băieții sunt profesioniști.
Mah, saracu' asta chiar crede ca se pricepe la altceva in afara de canapele la suprapret. Copos era mai smecher de vreo 3 ori decat el (bine, nici nu e prea greu) si tot nu mai stia cum sa iasa mai repede din cloaca ghiulestiana.
Ăsta o face pe viteazul în fața nevestei, în lipsă de altceva mai adecvat. Sau pur și simplu e gogoman.
Șucu bea din pahar după cioban. Și nu e bine. Se conturează o tabără a “șuciștilor” ca răspuns la “gigism”. O să fie foarte interesant, abia aștept să’l fac “șucist” pe csaistorapidistul așaceva și să’i citesc “template”urile primite de la bossul mobilei ca răspuns la “template”urile mele primite de la palat/subinginer :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.