Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul a declarat că vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
2
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
6
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Problema fotbalului românesc tine de mentalitate.Pana când echipele,FRF,LPF,televiziunile nu se vor pune la masa sa discute,sa schimbe stilul asta păgubos,la ciupeala pe care îl practică echipele românești nimic nu se va întâmpla.Problema reală fotbalistului român ....nu știe să joace fotbalul din ziua de azi.Fotbalul mare se joaca pe contre,in viteza,cu riscuri.Este singura cale de progres.Cel mai bun exemplu este Italia,care până în urmă cu 3-4 ani aborda fotbalul că noi,la ciupeala.Veden mulți fotbaliști români, talentați dar cum la o echipă din vest sunt trași pe tușă.De ce? Pentru că fotbalul din ziua de azi înseamnă joc sub presiune.Noi nu jucăm așa.Singura cale de urmat,cei implicați sa se pună la masă și să schimbe modul de abordare.Un fotbal spectaculos atrage suporteri care la rândul lor atrag sponsori și tot așa...In rest,poate FRF sa oblige cluburile sa joace numai cu jucători români,U21.Daca ei au misiunea de a se pune pe 2 linii și asa bubuie mingea...nu vom progresa niciodată.
jucatorul cu regula a fost cicaldau la craiova-nu trebuia decat un singur jucator cand a jucat mihaila la craiova -.mihaila nu a jucat cu regula-pt regula a fost cumparat cicaldau -mihaila a jucat cand a fost in forma -asa ca dm udrea ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca i-mi spuneti un singur campionat din Europa cu astfel de regulă....liga1 este, sau ar trebui sa fie un campionat profesionist. In profesionism in toată lumea josca cine merită nu joacă cineva ca are 21 ani....
E bine ca te-ai uitat, pacat ca nu ai inteles textul.
Vezi ca furi curent, de ce aia din liga2 e adevarata si asta din liga1 nu ? Nu fii naiv, adevarata Stiinta a fost a celor care au creat acest mit si nu a unor fosti si actuali infractori ;) ! Asa ca amandoua sunt clone, cat despre puscarias (ajica) poate sa promoveze linistit cu echipa lui, nu vad de ce Craiova nu poate sa aiba doua echipe in liga1!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rotaru si FRF - tusea si junghiul !
Udrea, după ce că e rătăcit prin fotbal, își permite să facă clasificări unde nu se pricepe și chiar să cenzureze dictatorial în emisiunile lui subiectele care nu-i convin... Băi dar știți care este marea problemă care complică teribil lucrurile, în ce îl privește? Este și pro-li-fic! Scrie prea mult, vorbește prea mult, este ubicuu - apare în presă, apare pe ecran, apare pe scenă... De ce?? De ce el?? Băi, cine îl recomandă??
***. Burleanu e un parvenit care nici nu are habar de fotbal dar vrea sa traiasca din banii Frf. De ce nu scrie ziaristul acesta *** ca Burleanu refuza VAR UL????Ei vor ca Gigi,Rotaru sau Hagi sa si riste banii si ei sa i cheltuie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe nemti nu ii va intrece nimeni nicuodata. In 2 ani au facut scrum 6 milioane de oameni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.