Alte știri din fotbal
A comis-o! Octavian Popescu a râs de convocările lui Hagi, apoi și-a șters reacția
0
Fostul mijlocaș al lui Dinamo a acceptat oferta lui Nicolescu și va antrena echipa a doua » Surpriză și la U19
0
Val de plecări la clubul din Superliga » Noul antrenor decide totul „din umbră”
0
Adrian Mihalcea numește cel mai bun atacant român: „Îmi place enorm”. Nu va fi în lotul lui Hagi
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Îi ia Stuttgart vedeta lui Răzvan Lucescu?! » Anul trecut a fost scandal
0
„Chivu d'Italia” » Ce a făcut Sky Sport Italia pentru tehnicianul român
0
Antrenorul senzației FC Thun, dorit de o echipă din top 4 campionate europene
2
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Mda, o altă revoluţie? Cu atâtea revoluţii, poate o să arătăm şi noi a echipă peste 50 de ani. Când încep să se cunoască jucătorii cât de cât, încep şi ei să lege mai mult de 3-4 pase, îi dă afară şi aduce alţii. Păcat, Steaua chiar a arătat binişor în ultima perioadă, ar trebui să le acorde şansa la continuitate.
Or sa vina Varga, Chipciu si Wesley la Steaua cand or zbura porcii... Dar GSP, ca de obicei niste incompententi nu stiu sa scrie decat de Becali. Bai analfabetilor, voi cititi comentariile de la articolele voastre? Ne-am saturat de Becali, vrem sportivi si atat
Becali dovedeste pe zi ce trece ca nu se pricepe la fotbal !!! Declara sus si tare ca-l vrea pe Chipciu ca nu are mijlocas dreapta !!! Poate nu a observat ca Chipciu joaca MIJLOCAS STANGA (Ca TANASE)...bine,nu doar Becali nu are treaba cu fotbalul,mai sunt si cei de la G/S/P/ care traiesc in lumea lui Becali ..Vad ca la asejarea tactica Chipciu este pus mijlocas dreapta de ziaristii c/u/r/u/l/u/i ! Wesley,Chipciu sau Sanmartean nu vin la Steaua pentru ca Becali nu are bani sa-i transfera si nici de salarii !!! De ce ar venii Weslley la Steaua pe 120- 200 mii euro pe an cand el are la Vaslui 400 mii euro pe an??? Becali este doar cu GURA de 4-5 ani,el transfera tot in pauza campionatului !
://andrei-sport-1.blogspot.com/
Grea rau matematica! La meciul cu CFR media de varsta a primului 11 este de 26.09 ani, nu cum ati calculat voi gresit! Cel care a scris articolul are carente mari la matematica!
sunt uimit cum ati reusit sa faceti media de varsta pentru echipa care a evoluat sambata cntra cfr-ului, cum ati reusit sa ajungeti la acel rezultat? :)))
Chiar ai goluri da' goluri mari in creier
Mereu se face analogia la ultimul meci bun . pai ce a facut M costea sa il considerati titular cert in retur . Oricum sunt convins ca acesti noi transferati se vor pierde in cateva saptamani . In presiunea la care sunt supusi nu rezista nimeni la Steaua . singurul care poate sa confirme e Varga in rest imi pare rau de aceste talente .:( Nu inteleg de ce acesti jucatori nu is impinsi de impresarii lor spre echipe din strainatate , acum cand inca se mai pot modela ( exemplu Chivu )
Eu cred ca cei de la Barca o sa aiba insomniii de la aceste trasferuri bomba :))))))))))))............cred ca numai apuca nici finala CL la anu............vine din urma tare steluta............... Mda ce gluma buna inainte de pranz..........
si eu sunt convins de convingerile lui :))))))))...de vreo cativa ani incoace
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.