Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo: start în Derby de România
31
Panduru, văzând echipele din FCSB - Dinamo: „Ce vrei să faci cu ei?!”
0
L-au lăsat să plece! » FCSB nu se va mai putea baza pe jucător în acest an
0
Mihai Stoica s-a RĂZBOIT cu toată lumea: „Steliștii s-au transformat în FCSBiști! Doamna de la CNA este dinamovistă”
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Ferran Torres marchează de trei ori
0
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
3
Încă un hat-trick Harry Kane, iar Bayern zburdă spre titlu în Bundesliga
0
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
La un moment dat era pe val. Din pacate dupa accidentarea de la nationala nu si-a mai revenit la forma de dinainte. Imi pare rau de el, pentru ca nu-l stiu a fi betivan sau afemeiat. Insa ar fi trebuit sa stie ca la steaua are sanse mari de a se rata. Acum e doar unul din multele zeci de jucatori pe care i-a mincat undeva si care au patit-o.
Dandanae ai fost si ai ramas o belea de jucator. Ai vreun prieten fotbalist ? Ca pe tine nu te pot numi decat o "petarda" de jucator.
Bate Dinamo, nu vor fi prelungiri.
corect! genu de jucator...mielusel pe teren da tare-n clanta pe la tv!
I-auzi, sa-i raspunda in presa :))... mi se pare normal sa rupa legaturile cu un om care nu mai poate fi numit fotbalist :)
atii inceput sa regretatii perioada craiova si adrian mititelu era singurul om ce a avut incredere in voi de jucati bine sau nu
Cam cat Dodel :))))
Anamaria Curvan. PUNCT.
Cam ce IQ crezi ca au majoritatea fotbalistilor?
despre ce imagine vorbeste acest individ ? si inca ceva , baiete , esti liber de contract si asaltat de oferte : e greu sa te hotarasti cu cine sa semnezi , asa-i ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.