Articol de GSP - Publicat luni, 11 martie 2013 00:00 / Actualizat luni, 11 martie 2013 18:47
Jucătorul cu cele mai multe prezenţe în Liga 1, Ionel Dănciulescu, a anunţat data retragerii sale, dar spune că va face acest lucru cu un regret enorm.
“Nu pot să-mi ascund vîrsta şi accept orice critici, dar lumea ne caracterizează de obicei răutăcios. Asta pentru că în România lipseşte respectul. Trebuie să fim caracterizaţi prin prisma a ceea ce facem pe teren.
O să mai joc încă un an, din vară, apoi o să pun punct. Dar această decizie nu vine din faptul că nu aş mai fi apt de joc”, a dezvăluit Dănciulescu la DolceSport.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!