Alte știri din fotbal
Dinamo - U Cluj, duel tare în Superligă » Gol fabulos în minutul 34
15
Moment special înainte de Dinamo - U Cluj » Gestul „câinilor” pentru Dan Nistor
0
Noul transfer al lui Dinamo, în tribună la meciul cu U Cluj » Când va fi gata de joc
0
Florin Maxim a făcut show după UTA - Corvinul: „Dezastru! Poate am arătat ca un clovn”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii i-au „lipit” lui Cristi Chivu un nou motto, după startul perfect în Serie A + nota primită
0
Espanyol - Real Madrid » Echipa de start aleasă Jose Mourinho la revenirea în La Liga
0
Tragedie în fotbal » Quevin Castro a decedat la 25 de ani, după ce s-a prăbușit sub privirile lui Ianis Stoica
0
Inter, recital în prima etapă de Serie A » „Copilul” lui Cristi Chivu a dat golul începutului de sezon
1
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
4
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Petrolul continuă să circule în ciuda crizei din Ormuz. Operațiunea secretă ...
Libertatea
Deja știu! E vina lui FCSB ! Sigur și-au băga coada ????????????
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai degraba o sa ia Coman 40 etape suspendare ;-)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca asa zisii sefi ai echipelor au limbajul asta de mahala, ce vrei sa astepti de la fotbalistii pe care ii "educa": sa injure, sa scuipe,sa sara la bataie. Sper ca individul asta sa stea cateva luni pe tusa, poate invata "Codul bunelor maniere" :)
Dacă faci o greșeală ca arbitru nu faci încă o greșeală dând o decizie în compensație! Ești pe lângă teren!
Dacă faci o greșeală ca arbitru nu faci încă o greșeală dând o decizie în compensație! Ești pe lângă teren!
Forza CFR !!!
Apropo de arbitraj, în campionatul județean de juniori Vrancea , trimit copii care trebuie să învețe și ei ! Și asta se întâmplă pe nervi părinților care plătesc arbitrajul! E corect??? S-a ajuns la o linie roșie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.