Alte știri din fotbal
„Nu i se potrivește postul și mai e ceva care l-a afectat” » Primul antrenor din cariera lui Morurțan, despre prăbușirea de la Rapid: „Am vorbit cu el”
0
Pus de MM Stoica pe lista indezirabililor, Dică răspunde: „Eu am făcut niște lucruri”
0
În iarnă era pe lista lui Gigi Becali, acum e pe cale să plece din Superliga
0
Gigi Becali își freacă palmele și vrea să profite, după ce „Legea Novak” a eșuat: „O să-l sun!”
0
Știri din fotbal internațional
Ultimele vești de la negocierile Barcelona - Inter » Catalanii ar trece la „Planul B”
0
Comparația făcută după PSG - Bayern: „Dacă Chivu ar fi fost în locul lui Luis Enrique...” » Postarea a stârnit multe comentarii pro și contra
1
Pedeapsa maximă pentru Mykhailo Mudryk, starul lui Chelsea prins dopat!
1
Suspendare-record, după ce și-a luat la pumni adversarul
0
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Mihai Dimian, ministrul Educației, critică noua lege a salarizării: „Este ...
Libertatea
Micii perfecți pentru grătar: rețeta veche de peste 100 de ani propusă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
CTP a dezvăluit adevărata țintă a moțiunii PSD-AUR și a găsit omul care să ...
Libertatea
Dani Coman spune ca nu l-a facut "tradator " pe Alex Ionita deci, ori minte Dani Coman ori MINCIUNA le apartine lui Raureanu si Stucan.
Gresit!!!!Astra putea sa aiba contract cu n-spe clinici!!!!Tu nu stii ca vitaminele folosite daca erau in concentratie mai mica erau permise?????
Poate va verifica si pe voi cat praz aveti infipt in ...
Bine spus!!!In plus Ionita ce scuza o avea pentru dopaj????Nu stia de ce se injecteaza....?Sau se dopa pentru a se ridica in cariera pentru ca nu mai juca nimic...?
Clinica respectiva are contract cu Astra nu cu ei ... deci este implicat clubul pana peste cap
Pentru ca esti nevinovat pana la proba contrarie. Din momentul in care Ionita a recunoscut, este vinovat si poate fi dat in judecata.
Mi se pare absurd ca o echipa sa aibe de suferit din cauza a doi trei jucatori fara minte. Ce s-ar intampla daca la FCSB DINAMO CLUJ VIITORUL CRAIOVA ar fi doi trei fotbalisti abia veniti la echipa si ar fi depistati cu acelasi dopaj ??? Poate daca erau indici clare ca jucatorii impreuna cu stafful au pus la cale acest lucru ok , dar asa poti gasi niste jucatori sa ii platesti si sa le zici ia dute ma la Dinamo in probe te i-au aia , cand prind incredere in tine si te cheama la echipa mare ii dopezi cu sau fara voia lor ... si le mai dai si niste bani de buzunar ca sunt unii de castiga mai putin decat un muncitor de ran ... S-ar bucura ... Este un exemplu totusi. In schimb legat de saracu , numai impresii de mare fotbalist are :)))) Avea impresia ca o sa castige milioane de euro cand vorbea impotriva FCSB ului sau a Stelei. Ce te faci acu ma Ionita daca te suspenda astia , te bagi la munca colectiva a ? :)) Ca din fotbal mai castigi olae :)))))) Mare jucator , altu nascut speranta si sa lasat inainte de termen , nu neaparat din cauza dopajului.
Se pare ca leutii din Banie au ajuns sa fie precum soricarii din Stefan Cel Mare. Frustrarea voastra e din ce in ce mai mare :) Sufera si tu cu decenta, prazare!
Dacă e in mod organizat nu se pune
Te-ai albastrit de tot de furie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.