Alte știri din fotbal
Cristi Dulca și Raul Rusescu au „negociat” topul jucătorilor Craiovei: „Buni de tot anul ăsta!”
0
Remarcații lui Emil Săndoi, campion în '91, în sezonul de titlu al Craiovei: „Bancu a făcut legea!”
0
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Nicușor Dan caută un nou premier după demiterea lui Ilie Bolojan. Ce mutări ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Epopeea infracțională a lui Costin Oprea, „mitomanul iscusit” care s-a ...
Libertatea
cand esti zecar....viata e buna! cea mai mare tampenie inventata de Hagi cand juca septic cu Popescu la academie... decarul!
La fel și pe ruta București- Sibiu. Indiferent că mergi pe Valea Oltului sau pe cea a Prahovei, tot un calvar este. Cu trenul fac cinci ore și jumătate până la București, fără stres.
Amice, stai asa ...si la noi se bea același vin dar cu 3-4 euro sticla. Asa a crescut nivelul de trai la noi.
Fața de alea de la noi la 7 euro...750 ml,chiar e mai bun!Daca tu bei d-alea de 100 de dolari, bravo ție!Deși nu cred c-ai sta pe site-ul asta,daca ai fi așa de barosan!Ai avea treaba sa *** bugetul statului!Adica tot pe noi!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa este. Stiri din ciclul daca nu ne laudam noi macar sa ne laude altii...bineinteles subiectele clasice pentru romani: preturile...mama lor de preturi...Bucurestiul oras de top...si traficul...lipsesc clasicele sarmale, palinca si fetele frumoase...
denota complexul de inferioritate genetico-istoric al romanului fata de altii. Creeaza satisfactie cand un anonim, vorbeste societatea romaneasca de bine.
pari genul de bea vin la un euro
zilnic articole cu ce cred străinii despre România, acuși vor fi mai multe decît alea cu Gigi, meme sau corleone brutaru...de parcă alde Iglesiașii chiar spun ceea ce cred cu adevărat despre România într-un dialog cu presa, timp pierdut aiurea
Din ce știu eu-in urma cu doar 3 ani, in Spania era viața mai ieftina!Cel puțin la alimente și la vinurile ieftine(o sticla de vin „tinto”-la litru,destul de bun=un euro)!Și pensiunile sunt accesibile!Cu toate ca in Spania trec foarte mulți turiști(mai mulți ca cetațenii Spaniei) și traiesc și tot atâția straini-pensionari germanofoni și britanici,imigranți (rumanos și alți est europeni,magrebieni și negri)!
Pare un om foarte respectabil, familist si cu bun simt. Respect! Acum insa, pe noi dinamovistii ne-ar interesa mai mult latura sportiva, sa contribuie mai mult la organizarea jocului ofensiv si eventual sa marcheze. In Liga 2 a aratat ca suteaza bine. Bine, in liga 2 si Ghezali era jucator. Cu Ghezali mi-am pierdut speranta, dar Iglesias a aratat bine dupa ce a venit Kopic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.