Alte știri din fotbal
Petrolul obține a treia victorie a sezonului!
2
FC Argeș - Farul, meci tare în etapa #5 din Superligă » Echipele de start
0
Fostul mijlocaș de la FCSB a semnat în Liga 2 : „Bine ai revenit!”
0
Cel mai tare transfer la „județ”! Fotbalistul cu gol pentru România, trecut pe la FCSB și Craiova, a semnat cu Viitorul Livezile
0
Știri din fotbal internațional
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
FC Köln a refuzat 50 de milioane de euro pentru tânăra extremă! » Transferul internaționalului a picat definitiv
0
Mikel Arteta surprinde: „Maresca este la fel de bun ca Guardiola”
0
Un umil Balon de Aur » S-a întors la club, după un Mondial de excepție, cu un zbor low cost!
1
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Mare jucator si barligea asta.alta tzeapa ca si cu stefanescu.cu 2 milioane€ cauta un atacant orin africa si poate chiar 2 la banii aia,si jucatori adevarati,talentati.ai nostri autohtoni numai prin cluburi de fitze ai gasesti
La Stefanescu era de mult aranjamentul cu transferul la Fcsb, doar se stiu cum evita toate meciurile directe. Birligea ar fi un transfer bun pentru Becali, dar nu a avut timp sa faca aranjamentul si uite ca are probleme la impresar. Poate le rezolva.
Este greu sa pricepi că acele campionate au fost luate de dînci, kovaci, rusi și interlopi, dar mai ales de coldea & dumbravă? Iar rezultatul: debite de 35 de meleoane euroi și atenție, dîncii ca și rusii sau coldea& dumbravă sunt trași pe linie moartă.
Hai Steaua!
eu cant melodia asta de 2 ani,de atunci cfr nu a mai luat niciun titlu,mai mult,nici nu a mai ajuns nici macar in grupele intertoto. s-a dus si coef. uefa in cap la ei. practic cand sa beneficieze de coef. uefa l-au pierdut tot si nu mai au cum sa beneficieze de el.
Gigi naiv incurabil imbatrinesti degeaba parca ai intrat abia astăzi în afaceri toți te fraieresc și își bat joc de tine păcat poate chiar ai un suflet bun !!!
tu canti melodia asta de vreo 10 ani ,de atunci cfr-ul a luat 5 campionate la rand
Meci manarit la Cluj. Cum e posibil ca echipa lui Sabau sa se screama in halul asta tocmai cu dinamu'? Asta e fostul dinamovist face jocurile pt caini !!!!!!!! Nu m-ar mira ca mimamo sa castige la Cluj...dar daca o va face-o veti vedea ca se va razbuna fotbalul...Adica U bate chefereul, facer egal cu fecesebeul la Bucuresti si asa mai departe iar cu cainii sa se comporte3 ca juniorii mici in fata primei echipe a clubului...???
Miroase a țeapă pentru Șucu, pe modelul Borza.
sa speram,o sa vrea insolventa cat mai repede nelutu pentru cfr.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.