FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA - SPORTUL 4-1

Daniel Isăilă despre eşecul cu Steaua: "N-am existat în prima repriză"

Daniel Isaila

Articol de GSP - Publicat duminica, 08 aprilie 2012 00:00 / Actualizat duminica, 08 aprilie 2012 23:48

Daniel Isăilă, antrenorul Sportului, a vorbit despre eşecul echipei sale în faţa Stelei, scor 1-4.

"În prima repriză n-am existat pe teren, iar rezultatul e pe măsură. Am intrat timoraţi, fără încredere şi fără personalitate. Chiar de la primele două atacuri am şi luat două goluri.

Steaua s-a relaxat în repriza a doua şi am reuşit să echilibrăm jocul. E echipa care ne-a pus cele mai mari probleme, dar şi nouă ne-a fost teamă", a spus Daniel Isăilă la DigiSport Special.

...despre favorita la titlu: "Steaua ne-a pus mari probleme, dar nici un meci nu seamănă cu altul. Uitaţi-vă ce a făcut Rapidul cu CFR"

Duminică, 5 finale pentru salvare! Dinamo și FCU Craiova sunt la mila rezultatelor » Toate CALCULELE în dreptul fiecărei echipe

„Vă spun în premieră, la Dinamo a fost o tentativă de puci în vestiar!” » Omul care l-a adus pe Kopic a dat tot din casă