Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Ha ha ha, lasa-ma sa te intreb: fcsb e Steaua…??? Ha ha ha
Avea dreptate Copos: farmecul pieții!
Ce sa apere vere??? Nu tot omu’ visează sa scormonească printre ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Niculae s-a apărat în fața anchetatorilor, SIFONÂND cât și cui a dat, cui și ce a luat ! AFARĂ CU TOȚI GOLANII, INTERLOPII ȘI INFRACTORII DE PE STADIOANE!
Trebuia să fie aduși la audieri și pseudoziariștii gen grigoriu, rădulescu, filoti, naum, moraru ... etc care prin campaniile de la TV au încurajat și promovat, în goana după rating, acest gen de comportament și aceste specimene ! Rușine tuturor ! AFARĂ CU TOȚI GOLANII, INTERLOPII ȘI INFRACTORII DE PE STADIOANE!
Sucu intervenție penibila care arată adevarata dimensiune a nesimțirii si nemerniciei acestui specimen! Asta e patronul model, omul de afaceri imaculat, principial, moralist! Sta cu mare plăcere pe o grămada pestilențială și se stropește din belsug cu parfum pentru a camufla damful insuportabil! Mare om mare caracter, noul far călăuzitor al fotbalului românesc!
Toate reflectoarele pe Rapid. E deranj mare in Berceni. Ma uit la bravii editorialist, s-au retras, cuminti, intr-un colt, niciunul nu vine sa apere Rapidul Nu au voie? Pe fond e bine ca se face un pic de ordine in golanimea aia dar pana acum nu era voie? Trebuia sa inceapa Play Off-ul ca sa se dea drumul la actiune?
O adevărată cloacă este la acest club ”civilizat” !
Nu e vorba de bani, e vorba de universalitatea Marelui Rapid! :))
Intradevar, dar fa diferenta intre CS Rapid si FC Rapid. Probabil tortele sunt bagate in camere de genul ala cand paza la stadion o asigura CS Rapid.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.