Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
1
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
4
Caz cutremurător: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie. Visăm împreună la finala din New York”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
poate nu l-ai vazut nici pe Bratu ce dezinvolt era...si ai grija ca in aia 20 de ani intra si Mutu, asa cu pete cum spun unii, a fost clasa... dar noi ne-am obisnuit sa vedem campioni in gloabe...aici sunt toti zmei, in meciuri trucate, sau de slaba calitate, iar cand ajung afara nu-i tin picioarele...sa fie sanatos, si sa ajunga departe! momentan e nimeni
Il jignesti pe Dobrin si nu e frumos. Mucosu de Popescu nici nu are calitati de conducator de joc ca sa fie comparat cu Dobrin, Popescu poate sa fie cel mult noul Man care Man deocamdata e strict zero barat in fotbalul international.
nu l-a vazut jucand pe Dobrin, dar e probabil din acceasi categorie...aici Panu se referea la sleahta de hoti si circari din fotbalul nostru...nu-l caut si pe asta Piacenza pentru 43 de milioane? eu zic sa nu mai asteptati si sa-i dati premiul pentru jucatorul anului 2021, sau daca prea bate la ochi, inventati unul pentru el, nu e o problema, plateste Ciobanul totul
Tu ma intelegi gresit, eu nu spun, nici nu am spus ca este la fel de bun ca Dobrin sau mai bun.Spun doar ca are o dezinvoltura in joc pe care nu o vezi la jcuatorii romani.Eu ma refer la cei din ultimii 20 de ani.Cat despre echipele cu care trebuie el sa demonstreze, nu cred ca Sepsi sau CFr sunt sau ar trebui sa fie etalon.Sunt echipe bune ale campionatului nostru dar nimic iesit din comun.El trebuie sa demonstreze prin Europa.Acolo iti certifici valoarea!!!
Daca...
Popescu e un mare talent dar, mai are mult de lucru, nu e permis să ratezi singur cu portarul !
Clar, nu l-ai vazut jucand pe Dobrin. Iar Popescu, daca are valoare, si nu zic ca nu are valoare, sa faca meciuri mari cu Sepsi si cu CFR. Ca restul echipelor ***. Ar mai fi Dinamo, dar acolo nu mai au jucatori si e dezastru financiar. Personal imi doresc sa apara jucatori romani buni, sa avem o nationala puternica, sa avem performante cu echipele de club in Europa. Nu cred insa ca este cazul acum.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar tu, care nenorocesti limba romana, in ce categorie te incadrezi, cocalarule?
Aseara ai vazut al meci, la Pitesti a fost camp de cartofi dar chiar si asa , au fost 2 bare, alte 2-3 ocazii uriase ratate de cei de la FCSB.Sa revenim la Popescu,aseara a dat o pasa peste toata apararea celor de la IAsi, asa ceva nu am vazut la nici un jcuator roman, mai incearca Morutan asemenea pase.In prima repriza a avut in sut cu stangul scos greu de Branescu, in conditiile in care el este dreptaci.Dribleaza cu usurinta 2-3 adversari ca si cum nu ar fi acolo.De acord ca adversarii sunt slabi, dar intrebarea este, de ce nu fac si alti jucatori ceea ce face acest copil?
meciul cu ultima clasata in liga mamaliga are vreo relevanta? Etapa trecuta FCSB nu a reusit sa invinga o alta echipa din zona rosie. Si la tv comentatorii titrau ”FCSB defileaza in campionat”. :)))))))) Cam asa e si cu copilul asta. Auzi acolo la Pancu : ”nu l-am vazut jucand pe Dobrin, dar sigur seamana cu el” Eu l-am vazut jucand pe Dobrin si Popescu nu seamana deloc cu el. Danut Lupu si Budescu au fost singurii care aveau ceva din gascan. Dar Dobrin e in stratosfera. Popescu pare sa aiba ceva talent, are dribling, nu am remarcat insa sa aiba sut, nu are viteza si forta iesite cine stie ce, poate compenseaza prin gandire si prin tupeu. Sa-l vedem in meciurile cu echipe mai bune. A dat un gol si gata....e Dobrin
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.