Comentarii (52)
catavencu
catavencu  •  24 Mai 2026, 07:10

deci asta e mai josnic decat il credeam in stare

DanRoman45
DanRoman45  •  24 Mai 2026, 06:48

Pancule, nu prinzi octombrie la Rapid!

OperatiuneaMonstru
OperatiuneaMonstru  •  24 Mai 2026, 05:10

Șumudică Reloaded.

Daniel_13
Daniel_13  •  24 Mai 2026, 04:33

Cum poate sa vorbeasca asa un antrenor? Educatie si caracter zero.Pacat aveam alta impresie despre Pancu.Oricat de mare antrenor ai fi trebuie sa fii respectuos si civilizat pentru ca antrenorul este practic profesorul fotbalistilor pe care ii antreneaza.Ce exemplu le da Pancu??

albalbastru72
albalbastru72  •  24 Mai 2026, 04:33

O sa-si rupa gitul la Rapid,o sa r4gtete toata viata ca nu a continuat la CFR.Si nu tin nici cu una,nici cu alta.

Katalin266
Katalin266  •  24 Mai 2026, 04:23

Ești și tu "mare" antrenor....vai de capul tau.Daca ajungi la Rapid...o să te bați că FCSB in playout

catalincj
catalincj  •  24 Mai 2026, 02:27

Pancone anul viitor vei fi la Rapid în aceeași situație ca Galca , în cel mai fericit scenariu. Caracter 0 barat amice. Acum 6 luni erai în studiou coleg cu Naum și Dumitrescu și elucubrarai povesti. Jigneai jucatorii de la tineret și dădeai în ei ca să te scoți pe tine. Varga ți-a intins o mana de ajutor care Tea scos din anonimat. Dar caracterul tău de haine o sa iasă iar la iveala la Rapid. Tu fără lotul Cfrului erai zero barat. Adica fix valoarea ta umana.

GiuseppeTornatore
GiuseppeTornatore  •  24 Mai 2026, 01:51

Comportament de fer-oviari de ambele partz. "Giulestean" adevarat, bine ai venit acasa, ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ErjiMarasti
ErjiMarasti  •  24 Mai 2026, 01:18

Caz de targa și cămașa de forță Pancu asta !

MXC99
MXC99  •  24 Mai 2026, 00:59

Sunt unele aspecte care țin de bucătăria internă a fiecărui club, și la Manchester City sunt discuții contradictorii și viziuni diferite, dar rufele nu se spală în public. Aceste discuții legate de cerințele tale nu trebuiau să fie subiect de can-can, aici ai greșit Pancone! Respect și felicitări pentru munca depusă la CFR. P.S: s-a văzut ca ești un tip direct dar pe viitor nu strică puțin mai multă diplomație din aceea” civilizată”.Te parafrazez: clar nu-l e mai important decât orice roată! Sănătate!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează